До мурашок: Композитор Євген Хмара присвятив мелодію Чорнобилю і зняв кліп у зоні відчуження

Композитор Євген Хмара присвятив мелодію Чорнобилю і зняв кліп у зоні відчуження
Фото: Євген Хмара (Прес-служба)

Євген Хмара поєднав минуле і сьогодення в одному відеоролику

Український композитор і піаніст-віртуоз Євген Хмара присвятив 31-ї річниці трагедії на Чернобылиской АЕС зворушливий відеокліп, в якому намагався поєднати минуле і сьогодення зони відчуження.

Композитор Євген Хмара присвятив мелодію Чорнобилю і зняв кліп у зоні відчуженняФото: Зона відчуження (Прес-служба)

"Композиція називається Nocturne, вона увійшла в мій третій студійний альбом White piano. Саме з думками про подію, що сталася 30 років тому і створювалася ця мелодія. Вона була записана рік тому, до 30-ї, ювілейної річниці вибуху на Чорнобильській АЕС", - пояснив Хмара.

"Ідея даного ролика: "Ніколи знову!" - це яскравий приклад того, на що здатний лише один чоловік, на повну зміну всієї історії людства. У місті дуже помітно, що природа бере гору і щоб ми не робили, не створювали, не намагалися вбити природу, все одно природа візьме гору", - розповів композитор.

Композитор Євген Хмара присвятив мелодію Чорнобилю і зняв кліп у зоні відчуженняФото: Зона відчуження (Прес-служба)

"Я вперше був у зоні відчуження і найстрашніше – це бачити напівзруйновані будинки, коли усвідомлюєш масштаб трагедії. Одна справа бачити все на картинках, а інше, своїми очима – це дуже вражає, особливий дух, атмосфера до мурашок. Ми повинні зрозуміти одне - від того, що ми робимо сьогодні, буде залежати наше завтра, завтра наших дітей і наступного покоління. Це вже сталося, час повернути назад неможливо, але побувавши хоч раз на цій території, повністю усвідомити, зрозуміти і не допустити – ніколи знову!" - прокоментував Євген Хмара.

Нагадаємо, про те, як відбувалися події в Чорнобилі 31 рік тому, можна дізнатися на Styler.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся