ua en ru

На концерт Іглесіаса в Києві все ще можна добути квитки у фан-зону за половину ціни

На концерт Іглесіаса в Києві все ще можна добути квитки у фан-зону за половину ціни Фото: Енріке Іглесіас (прес-служба)

Не слід зволікати з придбанням квитків, відкладаючи покупку на останні дні

Унікальна система реалізації квитків на концерт зірки світового масштабу Іглесіаса-молодшого в Києві викликала справжній ажіотаж серед охочих потрапити на це шоу. Організатори кажуть, що квитки-сертифікати розлітаються з такою швидкістю, що неможливо дати точні цифри — вони моментально застарівають; а на онлайнових майданчиках кількість місць для відкритого продажу в секторах щодоби зменшується — рахунок йде на сотні. Справа в тому, що лише 20% квитків потрапили у відкритий продаж, а решта у вигляді акційних скретч-сертифікатів будуть реалізовані в національній мережі супермаркетів "АТБ", яка і запросила жіночого улюбленця до Києва для святкування свого 25-річчя.

На концерт Іглесіаса в Києві все ще можна добути квитки у фан-зону за половину ціни

Ми спробували з'ясувати, чи багато ще квитків залишилося у продажу, але в оргкомітеті шоу Енріке Іглесіаса лише повідомили, що цифри змінюються дуже швидко: охочих потрапити на концерт багато, скретч-карти в мережі "АТБ" розлітаються як гарячі пиріжки, адже "АТБ" — це близько тисячі магазинів по всій країні, які щодня відвідує понад трьох мільйонів чоловік. Кількість місць на трибунах, які виставлені на відкритий продаж, також швидко тане: кожну добу кількість вільних місць у будь-якому секторі для відкритого продажу зменшується на сотні — це свідчить про ажіотажний інтерес до шоу відомого виконавця.

У відкритому продажі можна знайти квитки вартістю 1600 гривень, в той час як акції скретч-картку від мережі "АТБ" вполовину дешевше — всього за 800. До того ж, діставши зараз акційний квиток за половину його вартості, будь-який бажаючий може потрапити в фан-зону або вибрати вподобані місця на трибунах НСК "Олімпійський" київського шоу Іглесіаса.

Справа в тому, що скретч-карта містить код реєстрації на концерт, використавши який, ви можете забронювати вільні на даний момент місця на трибунах, і в фан-зоні. Учасники акції, які здобули собі акційні скретч-карти в "АТБ", мають величезну незаперечну перевагу — вони не тільки можуть зарезервувати хороші місця на трибунах, але і вибрати місця у фан-зоні, яка найближче розташована до сцени.

Але будьте уважні: скретч-карта — це сертифікат на отримання квитка на концерт, з неї на територію НСК "Олімпійський" не можна пройти! Секретний код зі скретч-картки від "АТБ" потрібно зареєструвати — "зачекініть" — на сайті concert.ua. Потім переходьте до схеми розміщення глядацьких місць на "Олімпійському", вибираєте вільне місце, що вам сподобалося. Після цього на вказану при онлайн-реєстрації електронну пошту прийде електронний квиток. Відкривши його, ви отримуєте пропуск на жаданий концерт Іглесіаса-молодшого.

Але з кожним днем вибір вільних місць стає все менше. Це означає, що не слід зволікати з придбанням квитків, відкладаючи покупку на останні дні. Як видно зі схеми розміщення глядачів на сайті Концерт UA, у охочих поки ще є шанс потрапити на концерт 30 вересня навіть у фан-зону — ближче до сцени, де буде виступати кумир.

Сертифікати з секретним кодом під скретч-покриттям можна придбати в мережі супермаркетів "АТБ" — організатора шоу — з 50%-ю знижкою: за 800 гривень замість 1 600 при виконанні ряду простих умов. Досить робити покупки в магазинах "АТБ".

Кожен чек на 100 гривень на касі обміняють на спеціальну наклейку — її можна отримати в магазинах "АТБ" або роздрукувати самостійно з спеціального розділу сайту "АТБ". Другий варіант отримання за 800 гривень квитка вартістю 1600 гривень — купувати товари зі спеціальним акційним маркуванням, за які вам видадуть такі ж стікери-наклейки. У мережі вже з'явилися лайфхаки, які допомагають заощадити навіть на придбання квитків за півціни.

Перший варіант — обмін стогривневых чеків на наклейки-стікери – припускає, що в мережі "АТБ" потрібно витратити близько тисячі гривень. Але найуважніші учасники акції помітили, що тут дуже широкий вибір недорогих акційних товарів повсякденного вжитку, які дозволяють зібрати колекцію наклейок за суму до 60 гривень. Серед таких товарів мінеральна вода, молочна продукція, сухарики, морозиво, шоколадки, дезодоранти і багато іншого, що звичайний покупець набуває щодня в будь-якому магазині. Повний перелік акційних товарів можна знайти на цим посиланням. Шоу Енріке Іглесіаса на "Олімпійському" коштує того, щоб уважніше вибирати товари, роблячи повсякденні покупки.

Нагадаємо, 30 вересня 2018 року на НСК "Олімпійський" відбудеться концерт Енріке Іглесіаса. Включення української столиці у світове турне артиста здійснене за ініціативою торгової мережі "АТБ", яка таким чином збирається привітати всіх своїх клієнтів і покупців з двадцятип'ятиріччям компанії.