"Критикує владу": Джигурду погрожують депортувати в Україну

STYLERЗірки        11.11.2016 - 15:31
Фото: Микита Джигурда (life.ru)
Фото: Микита Джигурда (life.ru)

Юристи вважають перебування шоумена на території Росії "недоцільним"

Скандального Микиту Джигурду можуть депортувати в Україну. Про це заявив адвокат дружини епатажного шоумена Марини Анісіної Сергій Жорін.

Як пише видання Life, Жорін подав заяву в УМВС по Красногорскому району з проханням перевірити документи Джигурди на можливість перебування в РФ і переконатися в їх достовірності.

Як відомо, 55-річний Джигурда є громадянином України. Адвокат Анісіної стверджує, що той не став на облік у Міністерство внутрішніх справ за місцем перебування і не повідомив про це. За порушення правил міграційного обліку шоумену можуть загрожувати грошовий штраф і видворення з території Росії.

"Микита Джигурда активно критикує чинну владу, при цьому будучи громадянином України. І заявляє, що хоче бути громадянином Америки. Тим не менше сам він порушує російське законодавство, а саме правила міграційного обліку. Виходячи з цього, я вважаю, що перебування його на території Росії недоцільним", - сказав Жорін.

Зазначимо, що нещодавно Джигурда заявив про бажання змінити ім'я та прізвище на Джанатан Ель-Аїр Браташ Джі Погоржельський фон Ган Еден.

Раніше Жорін розбив Джигурді ніс.

On Top