ua en ru

"Хто вам сказав?": з'явилися нові деталі про можливе президентство Вакарчука

"Хто вам сказав?": з'явилися нові деталі про можливе президентство Вакарчука Фото: Святослав Вакарчук (РБК-Україна)

Співак несподівано відповів на запитання, чи висуватиме свою кандидатуру на пост голови держави

Святослав Вакарчук, лідер групи "Океан Ельзи", зустрівся з українською діаспорою в Нью-Йорку і відповів на питання, чи збирається балотуватися в президенти. Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Юлія Городецька.

"Вакарчук поки не підтверджує, що піде в президенти. Але і не спростовує. Реагує словами: "Ну, хто вам сказав, що я туди збираюся". Зараз він навчається у Стенфордському університеті, а до того був, як ви пам'ятаєте, Єль", - написала Городецька.

"Хто вам сказав?": з'явилися нові деталі про можливе президентство Вакарчука

Скріншот поста облікового запису facebook.com/Gorodetskaya.Julia

Журналістка опублікувала відео з зустрічі Вакарчука з українцями в "Науковому товаристві ім. Шевченка" у США, де обговорювали роль діаспори у становленні демократичної України.

"Ми, українці - самобутні люди і повинні нести свій генокод. І я впевнений, що ми і будемо її нести. Але, знаєте, ти можеш бути самобутнім і мати свій почерк. Але коли тебе вчать писати букви, ти повинен писати їх, як і інші, інакше тебе не зрозуміють. А який у тебе почерк буде, це вже не так важливо. І у нас хай буде свій український почерк, але букви – загальносвітові. Що західна цивілізація сприймає, розуміє і якими користується", - сказав він.

Святослав Вакарчук в НЙ

Опубліковано Julia Gorodetskaya 3 листопад 2017 р.

Відео: Святослав Вакарчук в Нью-Йорку (facebook.com/Gorodetskaya.Julia)

Зазначимо, що Святослав Вакарчук відправився в США, щоб провести осінній семестр в одному з найпрестижніших вузів країни - Стенфордському університеті. Там він виступить одночасно і в ролі лектора, і в ролі студента.

Раніше у мережі оцінили можливе президентство Святослава Вакарчука. У ЗМІ все частіше починає з'являтися інформація про те, що лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук може балотуватися в президенти України на виборах до 2019 року. Слід зазначити, що музикант і так званий лідер громадської думки користується набагато більшою прихильністю українців, ніж багато діючі політики.