ru ua

Легенда збірної заявив, що українські футболісти стали "заручниками політичної обстановки"

Легенда збірної заявив, що українські футболісти стали "заручниками політичної обстановки" Максим Калініченко (Колаж РБК-Україна)

Калініченко висловився про можливу поїздку "синьо-жовтих" на ЧС-2018 в Росію

Українські футболісти стали "заручниками політичної обстановки в країні. Про це заявив колишній гравець збірної України і московського "Спартака", футбольний експерт Максим Калініченко в ефірі OFFSIDE.TV.

"Практично на сто відсотків я впевнений, що збірна України на ЧС не кваліфікується. І це вирішить багато питань, крім суто спортивних. На жаль, футболісти стали заручниками політичної обстановки, і це трагедія для цілого покоління. Але думаю, що у збірної України, у її тренерського штабу є план розвитку на кілька років", - сказав він.

"Що стосується можливості поїздки в Росію українських вболівальників, то це питання, напевно, не до них. Тут і вболівальників "Ростова" нещодавно в синьо-жовтому запакували на Червоній площі", - додав екс-гравець збірної.

Відео: Інтерв'ю Максима Калініченка (youtube.com/OFFSIDE.TV)

У цілому український футбол, на думку Калініченка, перебуває в стані "глибокого занурення в 90-і".

"Велика трагедія в тому, що міста-мільйонники з колосальною футбольною історією втратили клуби - Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя. Залишилися тільки Львів та Одеса в напівнезрозумілому стані", - зазначив він.

До речі, Андрій Шевченко образився на журналістів.