ru ua

Леонардо Дікапріо зобов'язали повернути "Оскар"

Леонардо Дікапріо зобов'язали повернути "Оскар" Фото: Леонардо Дікапріо (Кадр з відео YouTube/Oscars)

Статуетка стала доказом у справі про розкрадання коштів для фільму "Вовка з Уолл-стріт"

Відомому голлівудському актору Леонардо Дікапріо довелося віддати слідчим статуетку американської кінопремії "Оскар", яку йому подарували продюсери після зйомок у фільмі "Вовк з Уолл-стріт". Про це повідомляє Los Angeles Times.

Премія стала доказом у справі про розкрадання кінокомпанією Red Granite грошових коштів зі спонсорованого представництвом фонду США інвестицій Малайзії. За версією слідства, продюсери використовували вкрадені з фонду 100 млн. доларів для зйомок "Вовка з Уолл-стріт".

Варто відзначити, що ДіКапріо довго не міг отримати свій перший "Оскар". Чотири рази актор був номінований на премію за кращу чоловічу роль у фільмах "Авіатор" (2004), "Кривавий алмаз" (2006), "Вовк з Уолл-стріт" (2013) і "Легенда Г'ю Гласса" (2016), а також за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі "Що гризе Гілберта Грейпа" (1994). У зв'язку з таким невезінням зірки, продюсери "Вовка з Уолл-стріт" вирішили підбадьорити актора і за участь у картині подарували статуетку, виграну в 1955 році актором Марлоном Брандо.

До речі, Леонардо Ді Капріо пригадали фільми, за які він не отримав "Оскар".