ua en ru

Лідер Depeche Mode порадив українським музикантам "конкурувати з Шопеном"

Лідер Depeche Mode порадив українським музикантам "конкурувати з Шопеном" Фото: Дейв Гаан (timeout.ru)

Фронтмен культової британської групи Дейв Гаан дав пораду українцям, які хочуть підкорити Захід

Для того, щоб домогтися успіху в музичній індустрії українським артистам необхідно "конкурувати з Шопеном". Про в це сказав лідер британської рок-групи Depeche Mode Дейв Гаан.

Коментуючи репліку журналіста видання TUT.BY, Гаан повідомив про те, що артистам з країн на кшталт Білорусі та України складно пробитися на Захід, тому що шоу-бізнес цих країн досить закритий.

"Це дуже складно. Потрібно "конкурувати з Шопеном". Насамперед необхідно створити свій сайт, сторінку на Soundcloud і використовувати всілякі інші способи, щоб донести до людей свою музику. Старі шляхи можуть працювати, але зараз багато молодих музикантів, які створюють свій світ, щоб заявити про себе. Я думаю, це дуже складно. Це було складно і тоді, коли ми починали. Коли радіостанції були дуже впливовими, брали пісні в ротацію і люди їх слухали. Зараз люди слухають дуже вибірково. Потокова музика створила велику конкуренцію, ніж це було 20 років тому. Тоді теж була конкуренція, але різні підходи. Думаю, що головна порада в даній ситуації - писати і записувати музику, знімати кліпи і якомога більше виступати", - сказав вокаліст Depeche Mode, відповідаючи на питання, що можна порадити артистам-початківцям.

Він підкреслив, що це не швидкий шлях.

"Коли ми починали виступати в пабі збиралося п'ять чоловік і собака. І це не жарт. Ми виступали щотижня шість місяців в одному з лондонських пабів. Потім на нас приходило шість чоловік, пізніше десять, двадцять... Потрібно багато працювати", - додав музикант.

Нагадаємо, що легендарна група Depeche Mode їде до Києва.

Раніше Styler становив список українських музикантів і груп, які підкорили Захід.