Лідер "Другої ріки" розповів, як йому знайшли вакцину від сказу

STYLER Зірки 22.08.2017 - 08:53
Фото: Валерій Харчишин (facebook.com/valeriy.kharchyshyn) Фото: Валерій Харчишин (facebook.com/valeriy.kharchyshyn)

Музиканта покусала собака, коли він катався на велосипеді

Лідер групи "Друга ріка" Валерій Харчишин розповів, як несподівано знайшлася вакцина від сказу. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні мені не підтвердили, що того Барсика збила машина. Виявляється, що його тупо знайшли мертвим на узбіччі, без ознак будь тілесних ушкоджень. Тобто, ймовірно, і сам здох. Ясно, що ніхто не копаю і на експертизу не здавав, тому що вже пізно. На це є дві години влітку, або до 10 - взимку ", - розповів він.

alt

Скріншот поста (facebook.com/valeriy.kharchyshyn)

Музикант дав пораду тим, хто потрапив у подібну ситуацію, відразу говорити, що тварина померла. В такому випадку вакцина відразу знайдеться.

"Так, ось я до чого. Якщо з тобою, не дай Бог, сталася така неприємність, то ти відразу приходиш в травмпункт і кажеш, що пес, який тебе покусав, відразу втік, а потім здох. Краще - віддав кінці відразу, як тільки тебе покусав. Тоді, увагу, вакцина - є! після того, як я приїхав до того ж травмпункт і сказав, шо "Барсик все", сироватка відразу знайшлася! Або завезли її після того поста і шуму в ЗМІ ", - додав Харчишин .

Раніше повідомлялося, що лідера "Другої ріки" покусала собака.