ua en ru

Лідер Тік вперше показав свій особняк в центрі Вінниці (відео)

Лідер Тік вперше показав свій особняк в центрі Вінниці (відео) Фото: Віктор Бронюк (facebook.com/Володимир Козюк)

Музикант пустив журналістів навіть у власну спальню

Віктор Бронюк, лідер гурту Тік, вперше показав журналістам свій будинок у Вінниці. У свій особняк в центрі Вінниці він запросив Катю Осадчу і "Світське життя".

Будинок музиканта прикрашений українським орнаментом-вишиванкою.

"Виробники фарби дали свої технічні рекомендації, мовляв, наносити зображення нереально. У мене перша освіта художнє, я з цією думкою не одну ніч переспав. Кажу: "Як нереально? Ну має ж воно якось вийти". Звичайною щіткою, воно все тече по цих щілинах, спонжиками, валиками – чим ми тільки не пробували, всі були на нервах. Але все-таки технологію ми знайшли", - говорить артист.

Відео: Віктор Бронюк у програмі Каті Осадчої (Світське життя)

Біля будинку є сад і сцена, де люблять влаштовувати концерти діти та дружина Тетяна. Вона ж доглядає більше ніж за 100 кущами троянд у власному саду. В городі у подружжя є свій великий город, де ростуть селера, помідори, буряк, перець, малина, полуниця і багато іншого.

У спальні музиканта стоїть картина з соняшниками, а у дітей Віктора та Тетяни, дочки і сина, окремі кімнати, які оформлені відповідно для дівчинки та хлопчика.

Бронюк зізнався, що захоплюється кулінарією і сам придумує рецепти, наприклад, м'ясо з ожиною.

"Кухня – це теж творча лабораторія. Найголовніше – треба мати гарний настрій. Коли у мене поганий настрій, я ніколи нічого не готую", - прокоментував співак.

До речі, Бронюк розповів, як реагує на запрошення виступити в Росії.

"Я до цього ніяк не ставлюся – ми не їздимо. А вони всі дорослі люди. Я не можу судити чи не судити. Відразу після анексії Криму, ми скасували концерт у Санкт-Петербурзі, запланований на квітень 2014 року. Досі періодично телефонують з Криму, Росії щодо виступів. Нещодавно дзвонили з Москви. Але, поки не закінчиться війна, ми для себе вирішили, що їхати туди неправильно", - каже Бронюк.