Лілія Подкопаєва розповіла, де познайомилася з майбутнім чоловіком-американцем

Лілія Подкопаєва розповіла, де познайомилася з майбутнім чоловіком-американцем
Фото: Лілія Подкопаєва (podkopayeva.com)

Пара планує маленьке весілля

Українська олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, яка збирається заміж, відкрила таємницю про те, де познайомилася з майбутнім чоловіком. Про це спортсменка розповіла в інтерв'ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя".

Лілія Подкопаєва вважає, що місто, в якому познайомилася пара, для неї доленосна, так як саме там олімпійська чемпіонка отримала дві золоті медалі і зустріла свого майбутнього чоловіка.

"Я зараз можу сказати, що Атланта моя золота і дорога і в якійсь мірі доленосна. Це була вечеря з друзями, ніколи не знаєш, де зустрінеш свою долю", - поділилася Лілія.

На відміну від Лілії, яка в США вже багато років тренує підростаюче спортивне покоління, у її нареченого Ігоря Дубинського там свій бізнес і в Атланті він живе вже давно.

"Я туди поїхав, щоб зустріти Лілю. Живу в Америці давно, десь років 25. У мене кілька різних бізнесів, пов'язаних з інвестиціями, забудовами", - розповів про себе наречений Лілії.

Знаменита спортсменка розповіла, як Ігор зробив їй пропозицію і зазначила, що наречений традиційно став на одне коліно.

"Якщо я гімнастка, де було визнання в любові? У спортивному залі, так. Коли я відкрила коробку і побачила кільце, – вуха горять, щоки горять, очі сяють. Не від того, що ось кільце. А від самого розуміння, що в житті відбуваються зміни", - зізналась Лілія Подкопаєва.

Діти Лілії Подкопаєвої від попереднього шлюбу з Тимофієм Нагорним, 12-річний син Вадим і 11-річна дочка Кароліна, дуже добре прийняли майбутнього чоловіка мами. Лілія зізнається, що вони дуже тепло ставляться до нього.

"Ті обійми, які вони йому дарують і увагу, яку Ігор дає їм, це найголовніше для мене і коли ми познайомилися, він сказав: "Наші діти". Для мене це був знак і це дуже важливо для кожної мами", - каже спортсменка.

А от весілля пара планує тихе і скромне. Вони зізнаються, що хотіли б влаштувати свято для двох.

"На якому-небудь безлюдному острові. Насправді, ми вже такі, не юні, не перший шлюб у мене, тому ми можемо зробити щось дуже достатньо тихе і ексклюзивне тільки для нас", - зазначила Подкопаєва.

Відео: Лілія Подкопаєва та Ігор Дубінський ("Світське життя")

До речі, Лілія Подкопаєва розповіла, за кого зібралася заміж.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся