Лоліту звинувачують у погрозах розправи

Лоліту звинувачують у погрозах розправи
Фото: Лоліта (facebook.com-LolitaMilyavskaya)

Співачка потрапила в скандал

Російська співачка українського походження Лоліта Мілявська, якому СБУ заборонила в'їзд в нашу державу терміном на три роки, потрапила у скандал. Про це повідомляє МК.

Так, у середу, 9 травня, сусід артистки по будинку в болгарському місті Бургас заявив на неї в поліцію. Чоловік звинувачує Лоліту на погрози розправи. Більше того, він стверджує, що зірка разом з чоловіком навіть спеціально для цього вилетіла до Болгарії.

Поліція зв'язалася з Лолітою, однак та все заперечує. За словами зірки, її сусід дуже сварливий і неадекватно себе веде. Лоліта зазначила, що подібні стосунки у нього складаються з багатьма мешканцями будинку.

"Цей чоловік є психічно хворою. Він повинен перебувати на лікуванні. За болгарським законами ми не можемо здати його в психлікарню, а цього хоче весь комплекс, тому що він веде себе як психопат. Він написав на мене заяву, заяву, на всіх жителів. Його раз у тиждень тримають у поліції в Болгарії. Тому коли людина психічно хвора, я не можу сказати, як людина психічно здорова, що у мене можуть бути з ним конфлікти. Я ж розумію, що людина хвора, і це нещастя. Це загострення. Сьогодні я йду в поліцію і буду писати заяву від імені власників комплексу, щоб його тут теж взяли на лікування", - сказала зірка радіостанції "Говорить Москва".

В Болгарію Лоліта приїхала на сімейний відпочинок. Зірка стверджує, що нікому не збиралася погрожувати. В результаті поліція відмовила заявнику у порушенні кримінальної справи.

До речі, китайські прикордонники не хотіли пропускати Лоліту, прийнявши її за чоловіка.

Чим вражає Сергій Притула

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся