ua en ru

"Кращим артистом Росії" став український співак

"Кращим артистом Росії" став український співак Фото: Іван Дорн (instagram.com-dorn_ivan)

Голосування проводилося серед російських слухачів

Український співак Іван Дорн став кращим виконавцем за версією MTV Росія. Про це повідомляється на сайті музичного каналу.

"Ти голосував за нього, як божевільний, і все сталося! Святкуй міжнародну перемогу разом з Іваном і MTV – ми дуже раді, що це нарешті сталося! Якщо ти голосував за інших номінантів, не переймайся – Елка, Хаскі, "Гриби" та Олена Темнікова довели в цьому році всім, що вони самі гідні з найдостойніших", - сказано на сайті.

На жаль, на стадіоні Уемблі в Лондоні, де і проходила премія, Іван не з'явився. Як і інші російські номінанти. Ім'я переможця не оголошувала Рита Ора, його просто написали на офіційному сайті премії.

Нагадаємо, що Іван Дорн народився 17 жовтня 1988 року в Челябінську. У 1990 році переїхав до Славутича у зв'язку з роботою батька на Чорнобильській АЕС. До другого класу носив прізвище батька — Єрьомін. Пізніше, за пропозицією матері — Лідії Дорн, змінив прізвище, бо та не хотіла, щоб її сина щось, навіть формально, пов'язувало з батьком. Співати почав ще в школі. У листопаді 2014 року вийшов новий студійний альбом Randorn. Вихід альбому підкріплювався такими синглами як "Невихований", "Ведмедик винен".

На період роботи над новим англомовним альбомом Дорн змінив імідж, поголила голову наголо і відпустив бороду. У лютому 2017 року вийшов концертний альбом Jazzy Funky Dorn. Сингл Collaba, випущений в березні, Дорн назвав "одою повіям".

До речі, мережа збентежила чергова скандальна витівка Дорна на ростб.