ua en ru

Любов, секс і життя в новому альбомі групи "Друга Ріка"

Любов, секс і життя в новому альбомі групи "Друга Ріка" Музиканти гурту "Друга Ріка" (фото: прес-служба)

Сьомий студійний альбом команди отримав назву "Піраміда"

Група "Друга Ріка" представила новий альбом "Піраміда".

За двадцять один рік на сцені музиканти провели чимало пошуків та експериментів. Кожен з яких, безсумнівно, вплинув на створення цієї платівки.

Дев'ять самобутніх треків з нового альбому разом складаються в єдину лінію з досконалим сюжетом. У змістовному сенсі – це збірка, яка трек за треком розкриває і пояснює сприйняття світу зрілою людиною.

"Незважаючи на те, що тема втрати і страху не на останньому місці, альбом, на мою думку, звучить як антиутопія. Він переповнений любов’ю, сексом та життям — як воно є", прокоментував фронтмен групи Валерій Харчишин.

Робота над альбомом, що тривала більше року. За цей час окремими синглами вийшли три трека: "Монстр", "Ангел" і "Ти є я".

Любов, секс і життя в новому альбомі групи "Друга Ріка"

Робота над альбомом (прес-служба)

Любов, секс і життя в новому альбомі групи "Друга Ріка"

Робота над альбомом (прес-служба)

З новим релізом Валерій Харчишин втілює давню мрію. У двох треках з альбому ("Секрет" і "Доки я не пішов") звучать духові: валторна, труба і тромбон.

У цілому ж саунд альбому, саундпродюсером якого став Віталій Телезін, – своєчасне затвердження в тендітній площині українського року.

"Ми таки збудували свою «Піраміду», до якої йшли все своє життя. І ми вдячні Богу за всі Його уроки, що дарував нам дорогою до цієї вершини. Цей альбом, ця «Піраміда» — є те, ким ми хотіли бути все своє життя", - сказав Харчишин.

Відео з YouTube/група Друга Ріка

Вперше нову платівку група зіграє в Лондоні 31 грудня. А вже в кінці зими "Друга Ріка" вирушить у тур містами України, який розпочнеться у Львові і завершиться великим концертом у Києві навесні 2018 року.

Нагадаємо, 8 грудня вийшов новий сингл молодий миргородської співачки Абіє "Море".