ua en ru

"Люди тут злі": український футболіст розповів про життя в Англії

"Люди тут злі": український футболіст розповів про життя в Англії Фото: Олександр Зінченко (instagram.com/zinchenko_96)

Спортсмену не подобається жити в Манчестері

Український футболіст, півзахисник клубу “Манчестер Сіті” та Збірної України Олександр Зінченко розповів про життя в Англії. 21-річний гравець, який живе в Манчестері, назвав переваги та недоліки Британії, передає championat.com.

"Тут найкращий футбол у світі, він перекриває все інше. А ось англійське життя... М'яко кажучи, це не для мене. Той же клімат - він тисне. Плюс у Росії або в Україні більше розваг. Наприклад, молодь зараз любить квести, тут такого немає. Англійське життя - не моє" - відзначив Зінченко.

"Мені не вистачає домашньої їжі. Одного разу попросив приготувати на базі борщ. Вони зробили: взяли і перемололи все. Смак борщу, звичайно, був, але це все одно не те", - додав футболіст.

Він також назвав англійців злими.

"Що не подобається? Люди тут... зліші, ніж у Голландії (Зінченко в сезоні 2016/17 грав за ПСВ - ред.). Але їх зрозуміти можна - тут кожен день сіре небо, постійно йдуть дощі. А ще гумор відрізняється. У нас він заводніший. Вони часом сміються над такими речами, над якими у нас би навіть не посміхнулися”, - вважає футболіст.

"Люди тут злі": український футболіст розповів про життя в Англії

Фото: Зінченко та тренер “Манчестер Сіті” Гвардіола (instagram.com/zinchenko_96)

"Чи спілкуюсь з англійцями? Ні, у мене тут ціла збірна СНД: хлопці з України, Білорусі, Грузії. Познайомився з ними в інтернеті. Вони студенти, навчаються тут”, - додав він.

“Думаєш, усі футболісти на пафосі? Ха-ха. Я завжди намагаюся дотримуватися фрази: "Чим вищий статус, тим простіша людина". Простоту видно відразу. І відразу видно, підла людина чи ні. Не знаю, може, я один зі сканером в очах, але це відразу видно. Але я не святий - у мене теж є свої грішки”, - розповів Зінченко.

До речі, Зінченко в складі "Манчестер Сіті" став чемпіоном Англії.

Хайп-таксі # 17: скільки грошей вам потрібно для життя (відео: РБК-Україна)