ua en ru

Померла відома радянська актриса

Померла відома радянська актриса Людмила Марківна Сухолінська-Мєстєчкіна (фото: mxat.ru)

Прощання з актрисою відбудеться 18 листопада

Відома радянська актриса Людмила Марківна Сухолінська-Мєстєчкіна померла на 89 році життя. Про це повідомляється на сайті Московського Художнього театру імені Чехова.

Актриса народилася 27 серпня 1929 року. Після закінчення Школи-студії МХАТ (курс Йосипа Раєвського), вона була прийнята в трупу театру, де пропрацювала 36 років.

Померла відома радянська актриса

Скріншот сайту (mxat.ru)

Сухолінська-Мєстєчкіна зіграла в таких спектаклях, як "Дванадцята ніч", "Ідеальний чоловік", "Учень диявола", "Марія Стюарт", "Жив-був каторжник", "Царська милість", "Потойбічні зустрічі", "Ешелон" і "Тартюф".

Актриса також більше 30 років грала в постановці "Синій птах".

Крім того, брала участь у постановці радіовистави за твором Казакова - "Блакитне і зелене".

"Не менше задоволення, ніж роль Марії Стюарт, мені доставила роль місіс Чівлі у виконанні Сухолінської. Скільки світського блиску, шарму, як здорово показана натура авантюристки", - говорив про актрису один з критиків.

Сухолінська-Мєстєчкіна грала у Московському художньому академічному театрі. Була актрисою кіностудії "Мосфільм". Заслужена артистка РРФСР.

До речі, у Латвії поховали відомого російського письменника і сатирика Михайла Задорнова. Похорони пройшли в середу, 15 листопада, на цвинтарі Яундубулті в Юрмалі.

Як і заповідав Задорнов, його поховали поруч з його батьком - радянським письменником, лауреатом Сталінської премії Миколою Задорновим.

Перед цим письменника відспівали у церкві Олександра Невського в Ризі. Відзначається, що біля храму зібралися понад 400 осіб.

Кладовище, де заповів поховати себе Задорнов, знаходиться в східній частині Юрмали, приблизно в 25 км від храму Олександра Невського.