Макаревич пояснив, як телевізор зомбує росіян

Середа 21 грудня 2016 08:41
Макаревич пояснив, як телевізор зомбує росіян
Фото: Андрій Макаревич (starslife.ru)

Художник починає здаватися, що все-таки винайшли 25-й кадр

Телепропаганда залишається потужним важелем управління в російському суспільстві, завдяки активному нагнітанню агресії у людей з будь-якого приводу. Таку думку висловив російський музикант Андрій Макаревич в інтерв'ю сайту "Співрозмовник".

"Що стосується моїх відчуттів, мене не влаштовує – і продовжує не влаштовувати – дике нагнітання злоби, культивування агресії в людях, причому з будь-якого приводу. Мені починає здаватися, що все-таки винайшли 25-й кадр і він зомбує. Телевізор викликає побоювання, як звір в кутку..." - сказав він.

При цьому артист б не викинув свій телевізор.

"А як я дізнаюся про початок ядерної війни?", - пояснив він мотив.

"Зазвичай до пропаганди стійкі ті, хто сам пережив досвід цькування, – раз. Це якось утримує від проявів стадності. Два – стійкі люди, яким добре з собою, які принаймні розібралися в собі і не потребують для підвищення самооцінки у зовнішньому ворогу. Три – стійкі люди з гарним смаком", - додав він.

Нагадаємо, раніше російський журналіст заявив, що нормальним розсудливим людям в РФ більше робити нічого.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся