ua en ru

Макаревич порадів за Арбеніну і назвав російських журналістів "виродками"

Макаревич порадів за Арбеніну і назвав російських журналістів "виродками" Фото: Андрій Макаревич підтримав Діану Арбеніну

Дурні запитання представників місцевих ЗМІ довели музиканта і одного України до міцних виразів

Андрій Макаревич опублікував на своїй Facebook-сторінці обурений пост, адресований представникам російської преси. Так артист відреагував на запитання журналістів про свою колегу Діани Арбеніної, яку раніше переслідували в Росії за проукраїнську позицію, а тепер нарешті залишили в спокої.

Музикант вважає, що причиною припинення переслідувань стало торжество здорового глузду, але представників преси, що роздуває подібні теми, даний факт не влаштовує - цькування інакомислячих їм тільки на руку. Своє негативне ставлення до "акулам пера" Макаревич підкреслив досить жестим словом "виродки".

Ніколи не втомлююся захоплюватися нашими журналістами! "Андрій Вадимович, а от Діана Арбеніна, вона ж була записана в друзь...

Posted by Андрій Макаревич on 15 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, що 27 червня Діана Арбеніна відіграла концерт в окупованій Ялті, після чого обіцяла, що більше таке не повториться. Тим не менш, цей крок дуже позитивно позначився на кар'єрі артистки в Росії - вона почала давати концерти і навіть виступати в якості члена журі на конкурсах.

До речі, зовсім недавно Андрій Макаревич разом з "Океаном Ельзи" виступили на концерті в пам'ять про покійного опозиціонера Бориса Нємцову. Запис можна подивитися на нашому сайті.