ru ua

Макаревич розповів, кому людство повинно поставити пам'ятник в першу чергу

Макаревич розповів, кому людство повинно поставити пам'ятник в першу чергу Фото: Андрій Макаревич (facebook.com/makarevichav)

Виконавець пофілософствував про старіння людського тіла

Російський співак і лідер групи "Машина часу" розповів про те, кому повинно поставити пам'ятник людство в першу чергу. За словами виконавця, він поставив би пам'ятник звичайній літній людині. Про це Макаревич написав на своїй сторінці в Facebook.

"Як ви вважаєте, кому людство давно повинно поставити пам'ятник? В першу чергу? Ні, ні Богу, ні царю, ні полководцю, ні письменнику, ні художнику, хоча кожен з них безумовно заслуговує пам'яті. Це буде пам'ятник звичайній літній людині. "Вік дожиття", як це чудово називає наша медицина. У певний момент ця людина помічає, що її рідне, єдине і ще вчора таке слухняне тіло більше не таке слухняне. Людина розуміє, яке щастя було його не помічати, і ще розуміє що це щастя покинуло його назавжди. Відтепер він всередині машини, яка з кожним днем все наполегливіше вимагає капремонту, на найближчих станціях техобслуговування черзі, причому безглузді, так як запчастин немає і не буде, та й майстри розбуглись.", - написав він.

ПАМ'ЯТНИК Як ви вважаєте, кому людство давно повинна поставити пам'ятник? В першу чергу? Ні, ні Богу, ні ца...

Опубліковано Андреєм Макаревичем 30 травня 2017 р.

Нагадаємо, що Макаревич висловився про теракт в Манчестері.