ua en ru

Макаревич обурився парканами в Москві

Макаревич обурився парканами в Москві Фото: Андрій Макаревич (facebook.com/makarevichav)

Виконавець розлютився і запитав людей, чому вони терплять

Відомий музикант, соліст групи "Машина Времени" Андрій Макаревич обурився тим фактом, що по всій Москві звели паркани для будівництва, але за ними нікого немає. Про це він висловився на своїй сторінці в Facebook.

"Хлопці, я приходжу в сказ тільки від одного: ну гаразд, реконструкція тротуарів. Ну гаразд, врешті-решт граніт довговічніше асфальту - хоч діти порадіють. Ну гаразд, я навіть можу зрозуміти, чому одночасно розкрили все - напевно, щоб одночасно і закінчити. Але чому, бл*ь, за цими парканами нікого немає? У будь-якій столиці світу працювали б цілодобово, у три зміни, вдень, вночі - адже у городян проблеми! Заглядаю за смугасті штори - нікого! Зрідка промайне хтось засмаглий, звіроподібний. Техніка стоїть. Ну чому нас тримають за гі*но, а ми терпимо?" - написав Макаревич.

alt

Скріншот поста facebook.com/makarevichav

В одному з коментарів співакові написали, що він сам обирав цю владу, на що артист відповів: "Медведєва дійсно підтримував у 2008-му".

"Сподівався. Як і багато хто. За нього і голосував. Погодьтеся, при виборі президента з двох кандидатів підтримувати обох дивно. Хоча і Путін в 2008-му мене не сильно лякав. Це називається пірнати? Ви дев'ять років тому були настільки прозорливі? І, до речі, щодо ваших виходів на вулицю мені в приклад ви не відповіли", - відповів Макаревич.

Як раніше повідомлялося, Макаревич захопив мережу віршем про Крим.