ua en ru

"Мама монстрів" у новому сезоні "Американської історії жахів"

"Мама монстрів" у новому сезоні "Американської історії жахів" Гага на обкладинці Entertainment Weekly

Епатажна Леді Гага представила перші фотографії зі знімального майданчика нового сезону "Американської історії жахів"

Тільки стало відомо, що в новому 5 сезону культового американського серіалу "Американської історія жахів" зніметься "мама монстрів" - скандальна Леді Гага, як Entertainment Weekly тут же представив перші кадри зі знімального майданчика і велике інтерв'ю з головними героями. Цей сезон стане воістину зоряним - крім Леді Гаги, на екрані з'являться Наомі Кемпбелл, Метт Бомер, Макс Грінфілд і Уес Бентлі.

"Мама монстрів" у новому сезоні "Американської історії жахів"

Фото: Графиня

Титулована власниця готелю "Кортез" - гламурний, але смертельно небезпечна істота. Дотримується здорової дієти на основі сексу і крові. Вбиває вкрай вишукано - гострими кігтями металізованої рукавички. "Вона неймовірно сильна. Вона пережила так багато, що вже нічого не може її поранити ", - каже Гага.

До речі, як розповіла виданню, співачка - щоб отримати роль в серіалі, вона сама дзвонила продюсерам - а вони не змогли відмовити екстравагантної діві.

"Мама монстрів" у новому сезоні "Американської історії жахів"

Фото: Донован

Метт Бомер зіграє 20-річного коханця Графині, який йде від неї до красивому молодому чоловікові. "Він дуже зацікавлений в тихій затишній сімейного життя, але це ніяк не узгоджується з масштабами її голоду", - розповідає Бомер.

"Мама монстрів" у новому сезоні "Американської історії жахів"

Фото: Клаудія

Наомі Кемпбелл дісталася роль редактора журналу VOGUE, яка вирішує зупинитися в готелі. "Вона діка, непередбачувана, вважає, себе невразливою і думає, що ніщо не може зашкодити їй ", - так характеризує свою героїню відома модель.

"Мама монстрів" у новому сезоні "Американської історії жахів"

Джон Лоу

Лос-Анджелеського детектива, відрядженого в "Кортез" розслідувати серію страшних вбивств, скоєних Вбивцею Десяти Заповідей, зіграє Уес Бентлі. Кілер оформляє злочину у відповідності з біблійними канонами. Його сім'ї, включаючи дружину-педіатра Алекс, затягує безодня готелю. "Він дуже любить і дорожить своєю сім'єю, але зараз його сімейне життя тріщить по швах. Він поодинці протистоїть безлічі проблем. Але головне, з якою йому потрібно впорається, його самоконтроль", - ділиться з читачами актор.

У новому сезоні, так само як і в попередніх, головних персонажів зіграють Еван Пітерс, Сара Полсон, Кеті Бейтс і Анджела Бассетт.

Днями вийшов новий тизер до 5-го сезону.