ua en ru

"Мамі потрібно поставити пам'ятник за життя": Макс Барських зробив відверте зізнання після 10 років мовчання

"Мамі потрібно поставити пам'ятник за життя": Макс Барських зробив відверте зізнання після 10 років мовчання Макс Барських з батьком (фото: .instagram.com/max_barskih)

Барських розповів всю правду про стосунки з батьком і щасливі моменти дитинства

Статистика розлучень в Україні невблаганна. Щорічно тільки одна з трьох пар, які уклали шлюб, не розриває своїх відносин. Інші знову повертаються в ЗАГС, проте вже за печаткою про розлучення. У 90 відсотках випадків, якщо в сім'ї є діти, вони залишаються з матір'ю. Кожна п'ята дитина в Україні росте в сім'ї, де знають любов тільки одного з батьків. Саме у такій родині виховувався Макс Барських.

Макс Барських

Співак Макс Барських (фото: instagram.com/max_barskih)

10 років творчості співак мовчав. Неприємних спогадів накопичилося багато.

"В основному вони пов'язані з насильством і рукоприкладством, алкогольною залежністю батька... Іноді я згадую певні сцени з життя і дивуюся, як мені вдалося зберегти психіку і залишитися нормальною людиною через час. Я навіть пам'ятаю, як мій брат бився з моїм батьком, коли тато, повернувшись додому після чергової алкогольної ночі, намагався проводити виховні роботи", - такими важкими спогадами співак поділився в інтерв'ю "Viva!".

В такі моменти мама майбутнього артиста завжди була на боці дітей.

"Моїй мамі точно потрібно поставити пам'ятник за життя. Вона багатьом пожертвувала заради нас. Змогла виховати і виростити трьох дітей практично сама. Вона була сильним і одночасно слабким плечем нашої сім'ї. Постійно працювала, щоб прогодувати нас і дати нам освіту. Була сувора там, де потрібно і підтримувала у всіх творчих проявах", - розповідає співак.

Макс Барських

Макс Барських на сцені. На тлі - портрет батька (фото: instagram.com/max_barskih)

Щасливі спогади зі свого дитинства Макс також пов'язує зі своєю мамою.

"Пам'ятаю один яскравий момент з дитинства, коли мама купила мені ролики. Тоді їх тільки завозили в Україну і мало в кого вони були. Я пам'ятаю, грав з друзями у дворі і почув вдалині знайомий звук двигуна маминої машини, він був якийсь особливий, я завжди впізнавав його з тисячі звуків інших машин. Я чекав повернення мами з відрядження. І ось вона приїхала, припаркувалася, вийшла з машини з великою кольоровою коробкою в руках. Поки я стрімголов біг до неї, малюнок на коробці ставав більш виразним. Це були роликові ковзани! Тоді я відчув себе найщасливішою дитиною на світі!"

Нагадаємо, Макс Барських представив документальний пластичний етюд про стосунки з батьком. Робота "Февраль" відкриває артиста з цілком іншого боку: стали зрозумілі ноти характеру Барських, а також те, що виховало в ньому такого закритого і одночасно чуттєвого людини.