ua en ru

з мандаринами на очах Маша Єфросиніна розповіла про домашній відпочинок

з мандаринами на очах Маша Єфросиніна розповіла про домашній відпочинок Фото: Ведуча Маша Єфросиніна (ivona.bigmir.net)

Підписники Маріїї в захваті від її хорошого почуття гумору

Представники українського шоу-бізнесу в ці новорічні свята побалували себе екзотикою. Сейшели, Балі, Шрі-Ланка, Таїланд. Однак не всі покинули межі України.

Так, популярна ведуча Маша Єфросиніна вирішила в цьому році залишитися зі своїми рідними вдома.

Нещодавно на своїй Instagram-сторінці Єфросиніна опублікувала фотографію, на якій вона позує в білій масці, рушником на голові і книгою в руках – таке собі "домашнє SPA".

"Січень для артистів - окремий місяць. Це тотальна тиша! Всі "ялинки" відтарахтіли, а зйомки ще не почалися. І ось добра половина моїх колег щедро світить в інста пупками з білопісчаних пляжів, а я дивлюся і давлюсь від заздрості... Тьху, від радості! Але де наша не пропадала: намазюкала собі Мальдіви на фізіономію, в'язані мохерові Сейшели натягнула на п'яти і закидаюся "екзотичними" мандаринки до Тайських пухирів на зад...ці! Ща вікно відкрию і обдасть мене київською спекою", - іронічно підписала фото ведуча.

Маша ЄфросинінаФото: instagram/mashaefrosinina

Раніше велуча встигла поділилася зі своїми фанатами цілою серією фотографій безтурботного відпочинку з чоловіком і дітьми.

Телеведуча ЄфросинінаФото: "Моя тренер змусила зробити сьогодні це фото, а то раптом ви подумаєте, що на святах я не займалася! І правильно, до речі, подумаєте", - пише Маша (instagram/mashaefrosinina)

Маша ЄфросинінаФото: "Йшов восьмий вихідний день" (instagram/mashaefrosinina)

Маша Єфросиніна з донькоюФото: "Усе, розмір ноги у нас з моєю крихіткою вже однаковий! Деякі мої черевики вже жорстко захоплені! А ось речі поки у кожної свої. Хоча місцями теж однакові" (instagram/mashaefrosinina)

Нагадаємо, телеведуча поділилася в мережі забавним відео зі своїм сином Олександром. "У нас відбулася чергова важлива розмова", - так підписала відео Єфросиніна.