"Мене виростили без прибамбасів": Міла Куніс розповіла про своє дитинство в Чернівцях

STYLERЗірки        12.10.2016 - 18:40
Фото: Міла Куніс (mila-kunis.ru)
Фото: Міла Куніс (mila-kunis.ru)

Актриса розповіла про своїх батьків і виховання, яке вони їй дали

Уродженка України, яка стала відомою в Голівуді актриса Міла Куніс, відверто розповіла про своє життя в рідних Чернівцях. Саме там Міла і народилася. Своїми спогадами дружина актора Ештона Кутчера поділилася з виданням "7 днів".

"Я народилася у 80-ті роки в Радянському Союзі, а це зовсім не те ж, що Америка. У чому тоді було простіше. Дітей виховували інакше, не няньчилися з ними, як зараз. Мої батьки жили за принципом: менше знаєш — краще спиш. Мене чудово виростили без прибамбасів типу спеціальних дитячих сидінь та ременів безпеки в машині!" - згадує актриса.

За словами Міли, батьки часто залишали її саму вдома, і-за чого виходили різні казуси. Одного разу дівчинка навіть наїлася тютюну.

"Мама згадувала: як-то тато сушив сигарети на батареї, і одного разу мене виявили з повним ротом тютюну! — продовжує актриса. —Я поняття не мала, що це, але мені сподобалося це жувати. Нічого поганого не сталося. І таких прикладів мільйон. Мама давала мені пити каву чи не в дитячому віці. Не можу собі уявити, як би я кофейничала зі своєю донькою!" - каже Міла.

Мама актриси допомагає їй виховувати доньку, яку вона народила від американського красеня Ештона Кутчера.

Як раніше повідомлялося, Ештон Кутчер зізнався, навіщо вивчив російську.

 

On Top