ua en ru

Могилевська розповіла, чому не вийшла вдруге на паркет з Владом Ямою

Могилевська розповіла, чому не вийшла вдруге на паркет з Владом Ямою Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Артистка дала відверте інтерв'ю

Українська співачка Наталія Могилевська, яка нещодавно здобула перемогу на шоу Танці з зірками 2017, відверто зізналася чому вона не погодилася другий раз танцювати з Владом Ямою і чому їй так складно було підібрати партнера. Про це співачка розповіла в інтерв'ю Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

Могилевська зазначила, що не почала танцювати з Владом Ямою, тому що він не вірив в її перемогу.

"Історія була така: я сказала, що буду танцювати тільки з Владом Ямою. Але якби ти бачила мене в червні, коли Влад почав зі мною танцювати. Я була на 10 кг важче, а танцювала як Карлсон. Це було смішно. І я Влада постійно запитувала: "Ну що ти віриш, що у мене вийде?" І він мовчав. "Ну, ти віриш, що до вересня все вийде?" І він мовчав. І я не побачила достатньої віри в його очах. Терміново почали шукати партнера. Прийшло чотири Ігоря. І останній - Ігор Кузьменко - був також Ігорем", - підкреслила співачка.

Відео: Інтерв'ю Наталії Могилевської у програмі "Світське життя" (1plus1.ua/svitske-zhittya)

До речі, це вже не перші "Танці з зірками" для Наталі Могилевської. У 2006 році вона змагалася за перше місце з Владом Ямою, але тоді пара зайняла лише друге місце, поступившись перемогу лідеру "95-го кварталу" Володимира Зеленського та спортсменці Олена Шоптенко.

Нагадаємо, MONATIK змусив Могилевську танцювати по-новому. Відомий український співак і суддя шоу Танці з зірками 2017 Дмитро Монатік написав танцювальну версію треку переможниці проекту Наталії Могилевської "Я танцювала".