Могилевська вперше розповіла про свого нового бойфренда

Субота 27 травня 2017 09:57
Могилевська вперше розповіла про свого нового бойфренда
Фото: Наталія Могилевська (Instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Зірка не розкрила імені свого коханого і пояснила, чому приховувала відносини з ним

Співачка Наталя Могилевська, яка повернулася на сцену після затяжної паузи з новою піснею "Я завелась", чесно розповіла про свої нові стосунки, які довго приховувала. Обранцем зірки став йог, з яким Могилевська планує подорож в Гімалаї.

"Раз вже ви питаєте прямо – так само прямо відповім – люблю! У моєму житті є чоловік, якому я можу заспівати замість колискової на вушко п'ять різних версій моєї нової пісні "Я завелася!" і якого це теж страшенно заводить. За останні кілька років я повністю переосмислила роль відносин в своєму житті, "відпочила" від неправильних чоловіків, стала більш жіночною, пішла від домінування чоловічого начала, а це було серйозною перешкодою на шляху до мого особистого щастя! Не хочу називати його ім'я, можу лише сказати, що він – йог" – зазначила Наталія в коментарі kp.ua.

Відео: Кліп Наталії Могилевської "Я завелася" (YouTube/Mogylevsskaya)

Могилевська зізналася, що ледве стримується, щоб не розкрити особистість свого обранця, опублікувавши загальні знімки в соцмережах.

"Наше захоплення йогою теж в якійсь мірі нас поріднило, - в найближчому майбутньому ми хотіли б разом поїхати в Гімалаї, щоб помедитувати там, разом відчути чари гір. Розписуватися ми не поспішаємо – я давно зрозуміла, що не штамп визначає якість відносин. Знаєте, мені інколи дуже хочеться викласти наші спільні з коханим фотографії в Instagram, але стримую себе, щоб не кричати на весь світ про свою любов. Адже є чудова і дуже справедлива фраза, - щастя любить тишу", - говорить вона.

До речі, Наталя Могилевська показала природну красу без макіяжу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся