ua en ru

У Москві попрощалися з Михайлом Задорновим

У Москві попрощалися з Михайлом Задорновим Фото: Михайло Задорнов (instagram.com-zadornovmn)

Шанувальників відомого сатирика пустили на церемонію прощання

У Москві сьогодні попрощалися з Михайлом Задорновим, скандальним російським сатириком, який отримав популярність завдяки своїм жартам про "тупих американців". Про це повідомляє російське видання ria.ru.

Повідомляється, що шанувальників пустили на церемонію прощання з Задорновим, яка проходить в одній з підмосковних клінік.

За даними ЗМІ, до будівлі лікарні прийшли близько сотні людей, але їм довелося чекати не менше півтора годин, адже представник сім'ї артиста спочатку повідомив присутнім, що за бажанням Задорнова церемонія пройде в закритому режимі.

Сім'я сатирика нагадала про його іронічному ставленні до публічності і про те, як він завжди охороняв свою і їх життя від чужого настирливого втручання.

"Просимо проявити повагу до його бажанням, не створювати метушню навколо його смерті. Ми нікому не давали своєї згоди на публічні обговорення його життя і смерті в різних ток-шоу та інших телевізійних передачах, в друкованих ЗМІ і на радіо", — кажуть родичі сатирика.

За бажанням Михайла Задорнова, він буде похований у Латвії, там, де народився. Про дату і час похорону ще не повідомляється.

Нагадаємо, що нещодавно узаходів російський сатирик Михайло Задорнов. Йому було 69 років. Про смерть артиста повідомляють російські ЗМІ. Письменник страждав від онкології, проходив курс лікування від ракової пухлини головного мозку. Як стало відомо в червні 2017 року, він вирішив відмовитися від процедур, які називав виснажливими і марними, заради того, щоб побути в колі рідних.

Після початку мітингів у центрі Києва у 2013 році він став одним із виразником пропаганди Кремля. Артистові потрібно було показати позицію влади РФ, тому в його виступах почали з'являтися жарти про "єврохохлів".