"Мова - це наша зброя": Горбунов захистив українську мову

STYLERЗірки        21.09.2016 - 19:59
Фото: Олексій Горбунов (kino-teatr.ru)
Фото: Олексій Горбунов (kino-teatr.ru)

Відомий артист розповів, що добре знає українську мову, хоча в побуті спілкується російською

Відомий український і російський актор Олексій Горбунов виступив на захист української мови і сказав, що він з задоволенням на ній розмовляє. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Цензор.нет".

На питання журналіста, чи доводилось йому чути на свою адресу: "А чого ти співаєш російською? Ти ж  за хохлов, ось і співай-хохляцки!", артист відповів, що досить добре знає українську, хоча в житті, в побуті постійно спілкується російською.

" Так, ну, це маячня, чуєш? Я, навпаки, сьогодні ставлюся до цього серйозно і розумію: мова – це, звичайно, наша захист. Це наш прапор, наш гімн! Мова – це наша зброя! І я розумію, що це потрібно. І мої діти, слава Богу, знають українську мову. Я його теж досить непогано знаю. Але в житті, на побутовому рівні – завжди спілкуюся російською. Хоча я 11 років працював на Довженка. І я пам'ятаю це радянський час, коли ми дублювали всі фільми. Російською та українською. Все, що знімала кіностудія Довженка, було дубльовано російською та українською. І величезний прокат був на Західній Україні. Я тоді, будучи ще молодим артистом, питав старших режисерів і акторів: навіщо ми на українському дублюємо?", - розповів артист.

До речі, Горбунов розповів, чому відмовився від РФ на користь України.

On Top