ru ua

"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)

"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото) Фото: (instagram.com/da_astafieva)

Даша Астаф'єва полонила шанувальників ніжністю фотографій

Дарія Астаф'єв, солістка групи NikitA, українська модель і актриса нещодавно опублікувала фотографії зі своїм нареченим Артемом. Дівчина ніяк не підписала фотографію, вказавши тільки ім'я фотографа. Більшість шанувальників досить бурхливо відреагували на публікацію. Фотографія опублікована на офіційній сторінці співачки в Instagram.

Артистка опублікувала свіжі фотографії з коханим 18 травня. У зворушливій фотосесії знялася сама пара і цуценя породи Шиба-іну.

"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)

Фото: (instagram.com/da_astafieva)

Шанувальники дуже здивувалися ніжності фотографій, так як звикли до більш відвертих знімків артистки. Вони підтримали новий образ Даші Астаф'євої та відкрили для себе більш глибоку сторону моделі.

"Даша, зараз Ви така сильна і Ви захист і Ви затишок і спокій для коханої людини! Нехай переможе любов і всі неприємності кануть в літа...", "Нереально красива", "Дуже красива фотографія!!!!! І ви теж!!!!", "Красива", "Прекрасне фото. В саме серце", "Цей погляд", "Як ніби кадр з хорошого фільму...шедевр! Ви дуже талановита і глибока особистість", " Красивий і глибокий погляд, важко відірватися!", "Сильне фото!!!", "Мій тил! Моє плече! Здорово", – написали фанати артистки.

"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)

"Мій тил! Моє плече!": Даша Астаф'єва опублікувала зворушливі знімки з нареченим (фото)

Скріншот коментарів облікового запису instagram.com/da_astafieva

До речі, нещодавно Даша Астаф'єва поділилася знімками з незнайомцем. Відома українська співачка, екс-учасниця гурту "Nikita", український секс-символ Даша Астаф'єва поділилася з шанувальниками відвертими фотографіями з незнайомцем.

Відео: video.rbc.ua