ua en ru

"Моя дівчинка нарешті одна": Кіркоров висловив захоплення уходом Каменських від Потапа

"Моя дівчинка нарешті одна": Кіркоров висловив захоплення уходом Каменських від Потапа Фото: Настя Каменських (instagram.com/kamenskux)

Ані Лорак приєдналася до привітань російського артиста

Відомий і скандальний російський співак Філіп Кіркоров привітав українську виконавицю Настю Каменських з початком її сольної кар'єри і прем'єрою дебютного кліпу на пісню "#этомояночь". Відповідний запис опублікований на сторінці короля російської естради у соцмережі Instagram.

"Моя дівчинка, Настя Каменських. Нарешті одна! У вільному польоті! Лети, моя красуне! Високо і надовго! Початок кар'єри, суперпісня #этомояночь. Бажаю тобі перемогти в усіх хітпарадах. Ти цього гідна!" - написав Кіркоров.

"Моя дівчинка нарешті одна": Кіркоров висловив захоплення уходом Каменських від Потапа

Скріншот поста (instagram.com/fkirkorov)

Слідом за ним Каменських привітала Ані Лорак.

"Вітаю Настуню з виходом сольної пісні! Бажаю творчого польоту! Успіхів!" – привітала співачку Ані Лорак на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"Моя дівчинка нарешті одна": Кіркоров висловив захоплення уходом Каменських від Потапа

Скріншот поста (instagram.com/anilorak)

Раніше повідомлялося, що Настя Каменських представила довгоочікуваний сольний кліп.

Режиссерем ролика виступив Алан Бадоєв. Автор композиції – Олексій Потапенко (Потап).

"У тебе красива душа Потап! Тільки людина, з таким багатим і прекрасним внутрішнім світом, може створювати такі пісні! Спасибі тобі, мій друже, за #этомояночь. Це багато означає для мене", - написала Каменських на своїй сторінці в соцмережі Instagram, опублікувавши короткий уривок відео.

У кліпі Каменських постала в образі яскравої домогосподарки з двома дітьми, яка одночасно стежить за малюками і готує. Потім зірку затягує в духовку і вона потрапляє у зовсім інший світ.

"Мені завжди приписували якісь закордонні коріння, враховуючи мою зовнішність. Я й сама відчуваю себе дівчиною-космополітом. Адже я народилася в Україні, росла в Італії, тривалий час жила і виступала в Штатах, відвідала практично весь світ з гастролями. І в кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала це в себе. Тепер, маючи такий колосальний творчий і життєвий досвід, я запускаю NK – музику, яка не має кордонів", – зазначила співачка.