ua en ru

"Може наздогнати Вайнштейна": мексиканський актор розповів про численні домагання Спейсі

"Може наздогнати Вайнштейна": мексиканський актор розповів про численні домагання Спейсі Фото: Кевін Спейсі (twitter.com KevinSpacey)

Скандал навколо сексуальних домагань Кевіна Спейсі набирає обертів

Мексиканський актор Роберто Кавазос заявив, що Кевін Спейсі регулярно намагався спокушати артистів лондонського театру "Олд Вік", художним керівником якого він працював з 2004 по 2015 рік. Кавазос розкрив подробиці домагань Facebook.

"Ті з нас, чиї шляхи перетнулися зі Спейсі, коли він працював у Лондоні в "Олд Вік" знають, що ще дуже багато людей знайдуть в собі сміливість розповісти свої історії в найближчі дні і тижні", - написав мексиканський актор.

За його словами, Спейсі запрошував молодих акторів поговорити про їхню кар'єру, при цьому він заготовляв на сцені міні-пікнік з шампанським.

Кавазос припустив, що за кількістю жертв Спейсі міг би наздогнати продюсера Харві Вайнштейна.

"Може наздогнати Вайнштейна": мексиканський актор розповів про численні домагання Спейсі

Скріншот поста (facebook.com/yosoyrobcavazos)

"Єдине, що від вас потрібно, щоб містер Спейсі вирішив доторкнутися до вас, — бути віком до 30 років", — оголосив актор.

"Частіше його можна було знайти в барі театру, де він притискався до кожного, хто на нього глянув", — підкреслив Кавазос. Він зазначив, що і сам ставав об'єктом уваги Спейсі, однак не піддавався його діям. "Але я знаю деяких людей, які були занадто налякані, щоб зупинити його", — додав артист.

35-річний Кавазос працював в "Олд Віке" в 2008 році. Він знявся в таких фільмах, як "Гонка» і El Beso, а також зіграв у серіалі "Доктор Хто".

Після визнання Ентоні Рэппа в тому, що у віці 14 років він зазнав домаганням з боку Спейсі, про схожий досвід повідомили ще кілька чоловіків.

Так, чоловік, який побажав залишитися невідомим, розповів, що йому було лише 17, коли Спейсі його домагався, передає ВВС. Інцидент стався у 1980-х.

Актор запросив хлопця провести вихідні в його будинку в Нью-Йорку. Анонім зізнався, що Кевін просив його заснути разом на його ліжку. Проте підліток вирішив все ж заснути на одному дивані.

Прокинувся хлопець від того, що Кевін Спейсі лежав на ньому в одній спідній білизні.

Нагадаємо, що Кевін Спейсі відповів на звинувачення у домагання, які висунув актор Ентоні Рэпп, і зробив камінг-аут. Голлівудська зірка зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації.