"Ми безсовісні су*и": Чоловік Ксенії Собчак висміяв російське суспільство після масових протестів в РФ

Середа 29 березня 2017 09:21
Чоловік Ксенії Собчак висміяв російське суспільство після масових протестів в РФ
Фото: Максим Віторган

Російський актор вважає, що громадяни РФ не змогли відстояти своє право на протести

Російський актор і чоловік Ксенії Собчак Максим Віторган написав проникливий пост у соцмережі про те, що його покоління не змогло зробити так, щоб підростаючим дітям не довелося виходити на несанкціоновані мітинги, ініційовані опозиційним політиком Олексієм Навальним.

Своє звернення Віторган опублікував на Facebook-сторінці.

"Друзі, це ми не змогли зробити так, щоб нашим підростаючим дітям не довелося виходити на несанкціоновані мітинги. Не змогли. Далі буде тільки більше. Це, на жаль, без сумніву. І нема чого прикривати свою голу дупу Навальним. Це не він виводить. А ми самі. Своїми руками. Своєю недалекоглядністю, лінню, благостністю, безпринципністю, аморфністю.Ми не змогли відстояти те, що особливо важливо саме для молодих. Для тих, у кого ще загострено відчуття справедливості. Для тих у кого будь-яка архаїка викликає свербіж. Для тих, кому ще здається, що попереду довге життя. Ми підготували їм країну, де жодна програма новин центрального каналу не розповідає про подію (при позитивному або негативному ставленні до нього-взагалі не важливо), яке вперше відбувається по всій країні", - написав актор.

"Навіть не поборотися за владу. Ні-чо-го. Ми просрали свою історичну, прости Господи, місію. Свій час. Проміняли його на Деу Нексіа (у середньому по країні).
Нам би очі в підлогу. Але у нас ще справа є: настрочити постик про те, який же аморальний Навальний. Причому тут він взагалі? Кого він куди б вивів і виведе ще, якщо б не ми? Безсовісні ми суки. Немічні", - підсумував Віторган.

 

Хлопці, це ми не змогли зробити так, щоб нашим підростаючим дітям не довелося виходити на несанкціоновані мітинги...

Опубліковано Максимом Віторганом 27 березень 2017 р.

Як раніше повідомлялося, суд оштрафував Навального за організацію мітингу в Москві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся