ru ua

Чоловік Олі Полякової потрапив в лікарню на Шрі-Ланці: з'явилися деталі інциденту

Чоловік Олі Полякової потрапив в лікарню на Шрі-Ланці: з'явилися деталі інциденту Оля Полякова (фото: instagram.com/polyakovamusic)

Співачка дуже емоційно звернулася до чоловіків

Українська Суперблондинка, співачка Оля Полякова поділилася з шанувальниками неприємною новиною. Так, під час сімейного відпочинку на Шрі-Ланці коханий співачки потрапив до місцевої лікарні з переломом. Про це Полякова повідомила на своїй Instagram-сторінці, записавши відповідне відеозвернення.

Оля Полякова і чоловік Вадим

Оля Полякова та її чоловік Вадим (фото: viva.ua)

При цьому Полякова дуже емоційно висловилася з приводу сумного інциденту. За словами співачки, її чоловік вирішив покататися на скутері, не оцінивши належним чином свої сили.

"Ми в госпіталі на Шрі-Ланці, тому що мій чоловік вирішив покататися на скутері. Вчора він покатався перший раз, впав, здер всі лапи собі. А сьогодні він зняв скутер і повинен був поїхати на поле, щоб повчитися там, попрактикуватися... Але він, як усі чоловіки, думає, що він великий хлопчик і все може робити сам. Він сказав скутермену, щоб той сів назад, і він буде його сам везти. Як тільки він сів назад, вони благополучно закрутилися... Зараз він (ред. – чоловік) пошкодив коліно, і ми знаходимося в госпіталі", - розповіла історію Полякова.

Чоловік Олі Полякової потрапив у лікарню

"Ми, як зазвичай, потрапили в історію!" (фото: instagram.com/polyakovamusic)

При цьому пізніше співачка оновила інформацію і повідомила: "Результат – перелом. Страшно злиться, коли я кажу йому: "А я тобі казала".

Також Полякова дуже емоційно звернулася до чоловічої аудиторії своїх підписників.

"Я хочу сказати: мужики, доки ви будете грати в 15-літніх капітанів?! Може, вже пора подорослішати! Вам іноді сто років в обід, але ви ведете себе, немов вам 15, і у вас немає голови взагалі".