ua en ru

"Треба валити звідси": скандальний Панін різко висловився про людей в Росії

"Треба валити звідси": скандальний Панін різко висловився про людей в Росії Фото: Олексій Панін (instagram.com alekseypanin77)

Панін заявив, що жителі Росії не поважають один одного

Скандальний російський актор Олексій Панін у своєму останньому інтерв'ю підтримав свого колегу Олексія Серебрякова, який заявив, що в РФ панує нахабство і хамство. Крім того, Панін сказав, що "з Росії треба валити і любити її на відстані". Про це він повідомив порталу Ruposters.

"Ви подивіться на обличчя людей, з якими пиками вони ходять по вулиці...Країна хамів. Коли ви приходите в магазин, в Європі вам посміхаються. У Москві теж посміхаються, тільки в "Абетці смаку", тому що це магазин багатший, а в "Пятерочках" ніхто не посміхається", — поскаржився Панін.

За словами актора, з Росії потрібно їхати.

"Цю країну треба любити на відстані, приїжджати кататися на лижах, а так брати дітей і валити звідси. Якби моє фінансове становище було б таким, як десять років тому, я б зібрав маму, доньку, всіх в оберемок, і моєї ноги в цій країні не було б уже давно. Поїхав би до дідька, до біса на роги — тільки б геть з цієї країни", — зазначив він.

Панін заявив, що жителі Росії не поважають один одного, і готові знищити кожного, хто багатше, успішніше або красивіше, вони показують свою "бидлосилу".

"Не сила духу, не волі і культури, а саме бидлосила", — підкреслив він.

Раніше народний артист РФ Олексій Серебряков в бесіді з видеоблогером Юрієм Дудем заявив, що національна ідея Росії тримається на трьох китах - "силу, нахабство і хамство".

Читайте також російський актор сміливо назвав риси, які йому не подобаються в Путіні.