ru ua

"Дітей ми плануємо": Надя Дорофєєва розповіла про поповнення в родині

"Дітей ми плануємо": Надя Дорофєєва розповіла про поповнення в родині Фото: Надя Дорофєєва з чоловіком (instagram.com/nadyadorofeeva)

Співачка відповіла фанатам у соцмережі Instagram на питання про особисте життя

Кілька днів тому учасниця популярної поп-групи "Время и Стекло" Надія Дорофєєва провела пряму трансляцію у своєму Instagram-акаунті. Вона відповіла на запитання багатьох шанувальників, а також поділилася своїми подальшими планами на творчий шлях і життя в цілому.

Питання популярній співачці поставили сотні фанатів. В основному, шанувальників Надії цікавила її особисте життя. Зокрема, дуже багато питань було присвячене майбутній дитині Дорофєєвої та її чоловіка Володимира Дантеса. Тоді ж артистка зізналася, що незабаром бажає стати мамою.

На думку Наді, діти – це головне в житті будь-якої жінки, і вони з чоловіком дуже хочуть дітей. Однак, коли співачка збирається стати мамою, вона не відповіла.

"Безумовно, дітей ми плануємо. Я вважаю, що саме діти – найголовніше в житті кожної жінки. Але станеться це, як ми говоримо з Вовою, коли Бог дасть", — повідомила співачка.

Також шанувальники цікавилися, як парі вдається зберігати такі теплі і ніжні відносини, якщо врахувати, що обидва постійно гастролюють в різних країнах. На це питання Надія не змогла дати конкретну відповідь, згадавши лише, що подружжя щодня зв'язуються за допомогою Інтернету, обмінюються фотографіями і враженнями за минулий день. Серед усього іншого, солістка групи "Время и Стекло" заявила, що краще всього на світі відчуває себе, тільки перебуваючи в колі сім'ї.

Разом з тим, Дорофєєва поділилася, що останнім часом їй вкрай рідко вдається бачитись з рідними через великий обсяг роботи. Втім, це не біда, адже співачка перебуває "на своєму місці" і дуже щаслива, що займається саме тим, чим займається.

"Я не відпочиваю, оскільки завжди дуже багато роботи. Звідки береться при цьому енергія? Не знаю. Напевно, це пов'язано з величезним бажанням досягти більшого. Я хочу розвиватися, вчитися, вбирати в себе найкраще. Тому я не можу розслабитися. Щодня радію, що я перебуваю на своєму місці, тому гріх скаржитися. Потрібно розуміти, чого ти хочеш, тоді все буде добре", — розповіла Надя Дорофєєва.

Кілька днів тому чоловік Дорофєєвої шокував користувачів мережі шкільним фото.

Нагадаємо, 27 березня відома українська співачка Джамала вперше стала мамою. Зірка народила сина.

Відео: video.rbc.ua