ru ua

Надя Дорофєєва зворушливо привітала Позитиву з днем народження (відео)

Надя Дорофєєва зворушливо привітала Позитиву з днем народження (відео) Фото: (instagram.com/positiff)

Солістка групи "Час і Скло" виклала спільне відео в неформальній обстановці

 

 

Надя Дорофєєва, учасниця групи "Час і Скло" опублікувала зворушливе відео до дня народження Позитиву (Олексій Завгородній). Артистка опублікувала відеозапис, де група у повному складі під музику намагається співати популяный хіт. Відео опубліковано на офіційній сторінці Наді Дорофєєвої в Instagram.

"Дорогий Позитив! Як же здорово, що у нас є ти !! З Днем Народження", — підписала відеозапис артистка.

Надя Дорофєєва зворушливо привітала Позитиву з днем народження (відео)

Скріншот поста облікового запису instagram.com/nadyadorofeeva

На відео Позитив і Надя в оригінальній манері виконують популярну зарубіжну пісню, під час поїздки в мікроавтобусі разом зі своєю творчою командою.

Відео: (instagram.com/nadyadorofeeva)

Шанувальники групи приєдналися до привітань співачки, а також побажали щастя, здоров'я, любові та інших благ Олексію Завгороднєму.

Олексій Завгородній є українським співаком, учасником відомої групи "Час і Скло". Сценічне ім'я – Позитив. Народився чоловік 19 травня (за гороскопом тілець) 1989 року в Києві.

До речі, нещодавно Надя Дорофєєва вдруге закликала передплатників допомогти хворій дівчинці. Надя Дорофєєва разом з Дмитром Комаровим закликала українців допомогти дівчинці Маші, у якій рубцевий стеноз гортані 4-тої міри. Співачка поділилася в Instagram новим знімком, під яким вона подякувала всім небайдужим, які пожертвували на лікування дівчинки. Загальна сума зібраних коштів перевалила за 1 млн гривень.

Відео: video.rbc.ua