ru ua

"Нас познайомив друг": ймовірна коханка чоловіка Лорак розповіла про роман з Муратом (відео)

"Нас познайомив друг": ймовірна коханка чоловіка Лорак розповіла про роман з Муратом (відео) Яна Бєляєва / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

У розмові з ведучою дівчина заперечувала роман з Муратом Налчаджіоглу

Потенційна коханка чоловіка співачки Ані Лорак прокоментувала скандальне відео. Яна Бєляєва заявляє, що все це – брехня і вигадка. Про це повідомляє ТСН.

Не так давно ім'я Яни Бєляєвої опинилося в епіцентрі гучного скандалу. У Мережі з'явилося відео, на якому зображений чоловік Ані Лорак. Чоловік зраджує своїй дружині з незнайомкою. Відео було знято в одному з елітних нічних клубів Києва. На кадрах видно, як пара обіймається, шепочеться і навіть цілується. Згодом в таємничій жінці впізнали Яну Бєляєву. Втім, вона від усього відхрещується.

Нещодавно дівчина прокоментувала скандальний відеоролик з Муратом Налчаджіоглу.

“На відео взагалі була не я. І мені приписали роман з Муратом, чоловіком Ані Лорак", – заявила Яна.

"Нас познайомив друг": ймовірна коханка чоловіка Лорак розповіла про роман з Муратом (відео)

Яна Бєляєва / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

Цікаво, що дівчина повністю заперечує всі свої відносини з Налчаджиоглу, незважаючи на те, що її не раз бачили разом з ним. Яна Бєляєва запевняє, що все це – лише чутки, хоча, за тими ж чутками, їх роман триває вже три роки, та й сам Мурат не особливо це заперечує.

“Я не знаю, що відповісти, тому що це не я була на відео. Він не міг спростовувати або підтверджувати, тому що я не була в романі з ним", – говорить Бєляєва. Втім, свого знайомства з чоловіком Ані Лорак вона не заперечує.

"Нас познайомив друг": ймовірна коханка чоловіка Лорак розповіла про роман з Муратом (відео)

Яна Бєляєва та Катя Осадча / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

“Так, з Муратом я знайома. Нас познайомив наш друг. У нас є спільні друзі. Ми були в одній компанії і нас познайомили. Ми взагалі просто перебуваємо в одній компанії. Проте, дуже багато дівчат, схожих за типажем, могли бути з Муратом на відео", – зізналася дівчина. На питання, чому саме її ім'я згадують у плітках, дівчина відповіла, що не знає.

"Я не знаю, нехай він сам розбирається!", – заявила Бєляєва.

Відео: (YouTube.com/Світське життя)

Нагадаємо, раніше Яна Бєляєва заявила про те, що готується до весілля. На церемонії одруження своїх друзів вона зловила букет нареченої.

Раніше в ЗМІ повідомлялося про те, що чоловік Ані Лорак переїхав жити до своєї коханки Яні Бєляєвої. За інформацією джерела, яке побажало залишитися інкогніто, Мурат Налчаджиоглу живе разом Яною Бєляєвою в Києві. Вони знімають квартиру в престижному районі столиці і цілком ймовірно, що оплачують її грошима, які заробляє Ані Лорак в Росії.

А 28 серпня Мурат Налчаджиоглу виклав фотографії зі спільного відпочинку з їх з Ані Лорак дочкою, семирічної Софією.

Відео: (video.rbc.ua)