ua en ru

Настя Каменських повідомила про причини "паузи" дуету з Потапом

Настя Каменських повідомила про причини "паузи" дуету з Потапом Фото: Настя Каменських і Потап (instagram.com/kamenskux)

Стало відомо, чому виконавці призупинили спільний проект

Нещодавно учасники українського дуету "Потап і Настя" засмутили прихильників новиною про паузу у спільній творчості. Стало відомо, що причиною такого рішення є новий етап кар'єри Насті Каменських. Про це повідомила прес-служба виконавиці.

Варто відзначити, що шанувальники співачки підозрювали, що вона вагітна.

Каменських буде Виступати під псевдонімом NK. Співачка постане перед шанувальниками в абсолютно новому творчому амплуа, яке повністю відображає її принципи.

Настя Каменських повідомила про причини "паузи" дуету з Потапом

Фото: NK (PR-служба)

Відправною точкою власного сольного проекту Каменських стане сингл "Це моя ніч", записаний у стилі Future Pop.

"Я дійсно люблю ніч, і невипадково моя перша сольна пісня отримала саме таку назву. "#этомояночь" – довгоочікуване часу доби, у якому відкривається вся суть жіночого єства. Ніч – час таємниць і початку чогось нового. Ось і я починаю свою нову главу в творчості", – зізналася Каменських.

Настя Каменських повідомила про причини "паузи" дуету з ПотапомНастя Каменських повідомила про причини "паузи" дуету з Потапом

Фото: Настя Каменських (PR-служба)

Повідомляється, що кліп співачки зняв Алан Бадоєв. На відео NK з'явиться в образі кубинської красуні, норовливий характер якої не дозволяє їй приховувати свої емоції.

"Мені завжди приписували якісь закордонні коріння, враховуючи мою зовнішність. Я й сама відчуваю себе дівчиною-космополітом. Адже я народилася в Україні, росла в Італії, тривалий час жила і виступала в Штатах, відвідала практично весь світ з гастролями. І в кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала це в себе. Тепер, маючи такий колосальний творчий і життєвий досвід, я запускаю NK – музику, яка не має кордонів", – зазначила співачка.

Презентація сольної композиції Каменських під псевдонімом NK планується 2-го листопада.

Раніше повідомлялося, що Потап і Настя Каменських приголомшили шанувальників сумною новиною.