Названий самий високооплачуваний український актор

Названий самий високооплачуваний український актор
Фото: Станіслав Боклан (facebook.com-olga.kryvdyuk))

Артист досі грає в Київському Молодому театрі

Українські продюсери і кастинг-директори розповіли, хто у нашій країні вважається самим високооплачуваним артистом. Ним виявився зірка фільму "Поводир" і "Століття Якова" Станіслав Боклан. Про це повідомив театральний критик, художній оглядач Олег Вергеліс, передає ZN.ua.

"Після Богдана Ступки у нашого кіно дійсно є попит на подібне особа — мудре, іронічне, філософічне, харизматичне", - сказав Вергеліс.

Названий самий високооплачуваний український акторФото: Станіслав Боклан (РБК-Україна)

У цей список також увійшли: Сергій Стрельников, Дмитро Суржиков, Олексій Тритенко, Віталій Салій, Римма Зюбіна, Ірма Вітовська, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Ольга Сумська, Богдан Бенюк, Леся Жураковська, Володимир Горянський, Олександр Кобзар, Андрій Самінін, Валерія Ходос, Міла Сивацька.

Нагадаємо, що Станіслав Боклан народився 12 січня 1960 року в місті Брусилів (Житомирська область), потім його сім'я переїхала в Київ. Першою професійною сценою артиста став Донецький обласний російський драматичний театр у місті Маріуполі. Тут Станіслав прослужив десять років. А в 1994 році перейшов в Київський Академічний Молодий (Молодіжний театр, де грає досі. Зараз художник 58 років.

Нагадаємо, що у Києві вкрали меморіальну дошку з будинку Івана Миколайчука.

Нагадаємо, в березні всесвітньо відомий актор Жан Рено відвідував Київ (відео: STYLER.rbc.ua)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся