ua en ru

"Не Путін нас вбиває": письменниця придумала покарання для артистів за гастролі в РФ

"Не Путін нас вбиває": письменниця придумала покарання для артистів за гастролі в РФ Фото: Лариса Ніцой (facebook.com/Олеся Венгринович)

Лариса Ніцой запропонувала досить жорстке рішення

Відома українська письменниця Лариса Ніцой придумала ефективне покарання для тих українських артистів, хто продовжує їздити на гастролі в Росію. Про це вона розповіла в ефірі Oboz TV.

На думку Ніцой, таким зіркам шоу-бізнесу слід заборонити повертатися в Україну.

"Щоб вони сюди не поверталися. Заборонити їм їхати назад в Україну. Треба думати головою, навіщо ти їдеш туди, виступаєш і підтримуєш народ, який підтримує вбивство нас", - заявила вона.

Письменниця зазначила, що саме російський народ активно підтримує Володимира Путіна і його агресивну політику.

"Не Путін нас вбиває. Нас вбиває російський народ. Російський народ подарував своєму лідеру найвищий рейтинг серед усіх московських лідерів, які коли-небудь були. Цей рейтинг підскочив саме після того, як Путін ввів війська до нас на Донбас, відібрав Крим. Тобто, вони підтримую таку політику, населення сусідньої країни підтримує вбивство українців, анексію Криму, введення військ на Донбас. Це не Путін, це – народ. Путін породження цього пекла", - зазначила вона.

Також Ніцой вважає, що гасло "мистецтво поза політикою" неможливе в умовах російської агресії проти України.

"Так не буває. Це нав'язана нам думка. Як нам постійно нав'язують, що мова неважлива. Так і тут, що політика і мистецтво - окремі речі. Може, і окремі. А від країни в якій ти живеш, а від народу теж окремі речі? Народ вбивають, а ти їдеш туди виступати. Це як? Це аморально", - переконана письменниця.

Також вона підтримує жорсткість правил для в'їзду російських артистів.

"Нас не цікавить, як відреагують в Росії. Ми захищаємо свої інтереси, свою країну і у нас свої правила. Організатори? Вибачте, тепер думайте", - уклала Ніцой.

До речі, раніше відома українська співачка і волонтер Анастасія Приходько розповіла, яке у росіян ставлення до України і українців.

"Такої ненависті, як у Російської Федерації до нас, мені здається, немає навіть у пеклі диявола грішників", - каже Настя. Приходько повідомила, що росіяни дуже люблять використовувати в мовленні образливі висловлювання на адресу українців.