ru ua

"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото)

"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото) Фото: (instagram.com/alena_shoptenko)

Український хореограф приміряла кілька чарівних образів

Відомий український хореограф Олена Шоптенко вже зовсім скоро народить первістка. А поки що зірка знімається у чарівних фотосесіях. Фотографії відповідного характеру були опубліковані в історіях танцівниці в Instagram.

Вже цього літа 30-річна танцівниця і хореограф Олена Шоптенко вперше в житті стане мамою. При цьому наявність вагітності не заважає жінці активно працювати кожен день. Зірка встигає не тільки проводити час з коханим чоловіком Олексієм Івановим, але також займатися хореографією і зніматися для обкладинок відомих модних журналів України.

Не так давно Олена Шоптенко знялася в неймовірно ніжній і чуттєвій фотосесії для журналу VIVA. Частиною кадрів зі зйомок зірка поділилася у себе в соціальних мережах. Вона заявила, що це був дуже цінний і корисний для неї досвід.

"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото)"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото)"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото)"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото)"Трошки мі-мі-мі": вагітна Олена Шоптенко опублікувала знімки з ніжної фотосесії (фото)

Фото: (instagram.com/alena_shoptenko)

Як відомо, не так давно популярний хореограф шокувала шанувальників фотографією свого диплома про отримання освіти. Так, зірка заявила про те, що за фахом вона є лицювальником-плиточником. При цьому, за власними словами, жінка навіть не пам'ятає, як і де вона його отримала і коли проходила навчання за професійно-технічної спрямованості.

Повідомляється, що в коментарях шанувальники зірки оцінили наявність у Олени такого диплома. Зокрема, фанати писали, що відомий хореограф точно ніде не пропаде, адже в разі чого, вона вміє навіть класти плитку і робити облицювання.

Відео: video.rbc.ua