ua en ru

"Несподівано і приємно": український співак став кращим виконавцем в Білорусі

"Несподівано і приємно": український співак став кращим виконавцем в Білорусі Фото: Микита Алексєєв (facebook.com-alekseevofficialpage)

Українець здобув перемогу в номінації "Співак року"

Український співак Нікіта Алексєєв (Alekseev), який часто їздить з виступами в Росію, названий кращим виконавцем в Білорусі. Так, білоруська музична премія "Наша Ліга" оголосила найкращих музикантів 2017 року, а Alekseev переміг у номінації "Співак року".

Перемогою українець похвалився на своїй сторінці в Instagram. Він записав для фанатів відео, в якому сказав, що сприймає нагороду, як аванс.

“Друзі, Білорусь! Несподівано і приємно отримати від вас нагороду "Співак року". Дякуємо за довіру! Сприймаю її, як великий аванс і буду намагатися радувати вас своїми новими й гарними піснями. Дзяк, Білорусь!" – сказав в ролику співак.

Зазначимо, що Алексєєв часто їздить виступати в Росію і нещодавно в країні-агресора його також визнали "кращим співаком". Одночасно з ним нагороду отримали опальна співачка Світлана Лобода і група "Гриби".

Як раніше писав Styler, молодий український співак Нікіта Алексєєв (Alekseev), який веде активну музичну діяльність в Росії, заявив про бажання брати участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2018.