"Недоречний людина": продюсер назвав цькування Ані Лорак політичною акцією

STYLERЗірки        26.10.2016 - 17:40
Фото: Ані Лорак (topfacts.com.ua)
Фото: Ані Лорак (topfacts.com.ua)

Юрій Фальоса вважає, що увага звернена на співачку, створено штучним шляхом

Український продюсер Юрій Фальоса, який раніше був наставником Ані Лорак, розповів, що відволікають людей від більш важливих проблем за допомогою скандалів, пов'язаних з українськими артистами, які виступають у Росії. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Viva.

"Лорак не може говорити спочатку одне, потім інше, або говорити взагалі про політику, якщо вона нічого не розуміє. А люди завжди це використовують і коли потрібно на комусь відірватися, включається ця машина, механізм, який відволікає народ від важливих проблем. Просто вибирають популярного людини, а люди швидко перемикаються на це і починають смакувати обговорення й осуд. Зрозумійте, це ж робота ботів і агентств, які все роздули. Потрібна була політична акція, недоречний людина — це все штучно", - сказав він.

"Особисто я не бачу ніякої провини Ані Лорак. Вона вибрала більш легкий шлях, тому що вона все-таки жінка. Вона творча людина, їй потрібно займатися творчістю, а не грати в політику, їй треба заробляти гроші, працювати на колектив. І вона абсолютно не політичний людина, вона не знає, що це таке, не грає в це. Треба було на когось відігратися, ось і відігралися. Скористалися її беззахисністю і скромністю. А треба було на все горло закричати і поставити кривдників на свої місця", - резюмував продюсер.

Нагадаємо, що Ані Лорак збирається з концертом в Україну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся