ru ua

"Невже я помру?": лікарі розповіли про перші слова Софії Ротару після госпіталізації

"Невже я помру?": лікарі розповіли про перші слова Софії Ротару після госпіталізації Колаж РБК-Україна

У Софії Ротару виявили порушення кровообігу головного мозку

Перші слова Софії Ротару після госпіталізації налякали лікарів. Про це пишуть росЗМІ.

Нагадаємо, що легендарна українська співачка в суботу, 25 серпня, відчула себе погано після виступу на приватному заході в Уфі. Співачку доставили в місцевий медичний центр, де медики надали їй допомогу.

За інформацією StarHit, 71-річна артистка опинилася в лікарні через порушення кровообігу головного мозку без розвитку гострого інсульту.

"Софію Михайлівну на "швидкій" з підозрою на інсульт доставили до нас. Коли співачку везли на каталці у відділення реанімації, Ротару прийшла в себе. Вона стала без кінця повторювати: "Дівчата, я помру? Невже я помру?" - розповіла одна з медсестер, і додала, що медиків серйозно налякали слова співачки.

"Невже я помру?": лікарі розповіли про перші слова Софії Ротару після госпіталізації

Софія Ротару (фото: instagram.com/sofiarotaru.official)

На щастя, діагноз "крововилив у мозок" у Ротару не підтвердився. У неї діагностували "транзиторну ішемічну атаку".

"Крім того у пацієнтки виявилися сліди множинних осередків старих інсультів. Вона не правильно приймали деякі свої ліки. А препарати, які борються з тромбами, зовсім не пила", - розповіли лікарі.

Лікарі наполягали, щоб зірка пробула в медичному центрі ще кілька днів. Однак артистка наполягла на виписці. У понеділок, 27 серпня, палата Софії Михайлівни спорожніла.

Поки невідомо, чи відпустили Ротару додому, а чи ж перевезли в столичну клініку. Але українська співачка вже відреагувала на розповсюджену інформацію про власну госпіталізацію.

Відео: РБК-Україна