ua en ru

Нік Вуйчич став батьком двійні (фото)

Нік Вуйчич став батьком двійні (фото) Фото: Нік Вуйчич (Nami Nakamura flickr)

Про вагітність дружини Нік повідомив ще в червні

Легендарний оратор Нік Вуйчич став батьком двійні. У його дружини народилися дві дівчинки, яких назвали Олівія і Еллі. Про це він сам написав на Facebook-сторінці, опублікувавши фото дружини і дітей.

"Дякую кожному, хто молився за нас, спасибі за вашу любов! Малятка Олівія і Еллі народилися прямо в мамин день народження. Кожна важить трохи більше двох кілограм. Канаэ і дівчатка відчувають себе чудово. Спасибі, Господи!" - написав Нік.

Нік Вуйчич став батьком двійні (фото)Скріншот (facebook.com/NickVujicic)

Нік Вуйчич став батьком двійні (фото)Нік Вуйчич став батьком двійні (фото)Фото: Двійнята Ніка (facebook.com/NickVujicic)

Відзначимо, що в 2012 році Вуйчич одружився на Канае Міяхарі. У лютому 2013 року у пари народився первісток — Кійосі Джеймс, а через два роки на світ з'явився їхній другий син Дії Леві.

Нік Вуйчич народився в 1982 році в Мельбурні з рідкісним генетичним захворюванням. У чоловіка немає кінцівок — тільки невелика стопа. У 19 років Нік вперше публічно розповів, як впорався з насмішками оточуючих. Зараз він став мотиваційним тренером, який відомий на весь світ.

Як раніше писав Styler, легендарний Нік Вуйчич зізнався у коханні Україні.