"Ніколи не думала, що у мене стільки ворогів": Корольова розповіла про свої перші емоції після заборони в'їзду в Україну

STYLERЗірки        28.11.2016 - 15:53
Фото: Наташа Корольова (ThePlaCe.ru)
Фото: Наташа Корольова (ThePlaCe.ru)

Королева не очікувала, що їй може бути стільки ворогів

Російська співачка українського походження Наташа Корольова розповіла, які зазнала емоції, коли дізналася, що СБУ їй закрила в'їзд в Україну на п'ять років.

Королева повідомила, що когдам вперше почула про це, у неї затремтіли рукит, передає російське видання Starhit.

"День, коли на мене впала ця новина, пам'ятаю як зараз. Я по телефону давала інтерв'ю українському виданню. І чую, як дівчина замовкає і після паузи каже: "Наташа. Мені повідомили, що вам заборонили в'їзд в країну на п'ять років". Причина така, з підковиркою, нібито своєю творчістю артистка Королева представляє загрозу для української держави. Все життя співаю про кохання, в політичні інтриги не вплутуватися... Спочатку я заспокоїла журналістку, хоча у самої руки тремтіли. А закінчивши розмову, почала думати, як розповісти рідним", - розповіла Королева.

"Ніколи не думала, що у мене настільки до ворогів. Концерт, до якого я йшла не один рік, став приводом мене зачепити. Після Кремля, 14 грудня, повинна була виступати у рідному Києві. Земляки мені писали: спробуй приїхати, ми тобі влаштуємо "прекрасний" прийом. Все життя в Україні я була своєю, Наталочкой. І раптом стала чужою", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, скандальна російська співачка набула несподіваного захисника в Україні.

On Top