ua en ru

Ніна і Тоня Матвієнко привітали українців з наступаючими святами душевної колядкою

Ніна і Тоня Матвієнко привітали українців з наступаючими святами душевної колядкою Ніна і Тоня Матвієнко (скріншот youtube.com/ТСН LADY)

Співачки виконали пісню, стоячи під калиною

Народна артистка України Ніна Матвієнко і її дочка Тоня разом виконали колядку. Відповідне відео було опубліковано на каналі ТСН LADY в YouTube.

Співачки душевно виконали українську народну пісню "За вікном чорна хмара в'ється". Спочатку в кадрі з'явилася Ніна Матвієнко, а потім до неї приєдналася її дочка Тоня.

Фінал виступи Тоня супроводила снігопадом, потрусивши калину за гілку.

В кінці співачки привітали українців з наступаючими різдвяними і новорічними святами.

Відео: Ніна і Тоня Матвієнко співають колядку (youtube.com/ТСН LADY)

Мама з донькою красиво, завзято і дуже душевно заспівали колядку "Надворі чорна хмара в'ється". Символічно, що співали вони під калиною.

"З Новим роком, з колядою, з Різдвом святим!" - сказала Ніна Митрофанівна.

"З Новим роком! Щастя всім бажаю", - додала Тоня.

"Щастя, радості, добра і веселого Різдва", - побажала Ніна Матвієнко.

Раніше мережа вразила нев'януча краса Ніни Матвієнко.

"Все, що ми бачимо на обличчі людини, йде зсередини. Щаслива людина завжди прекрасний. А щоб бути щасливим, потрібно навчитися прощати. Якщо тобі зробили погано, завадили - відпусти. Від того, що будеш ображатися всередині, гірше буде тільки тобі. А це повинно залишитися тягарем на совісті твого кривдника. Така карма. Мені нелегко далося навчитися контролювати свої емоції і відпускати образи, але воно того варте. Спробуйте - і жити стане набагато приємніше", - порекомендувала Матвієнко.