ru ua

"Оголений" протест Мухарського: шоумен закликає приєднатися до акції

"Оголений" протест Мухарського: шоумен закликає приєднатися до акції Фото: Антін Мухарський (facebook.com/AntinMykharskyi)

Артист намагається боротися з діяльністю міністерства юстиції

Відомий український шоумен Антін Мухарський роздягнувся на столичному Майдані. Своїм "оголеним" протестом артист намагається привернути увагу до діяльності міністра юстиції Павла Петренко. Варто відзначити, що Мухарський оголився вже вдруге. Відповідне відео опублікувало ТСН.

Прямо в центрі Києва шоумен повністю роздягнувся і прикрився папером, на якому написано: "Петренко – гей! Почуй людей!".

"Приєднуйтеся до хештегу "в ж*пу закон. Петренко – гей! Почуй людей", - сказав голий Мухарський.

"Я хочу звернутися до людей, які мають кредитні зобов'язання перед банками, дітей, у яких можуть так само як у мене забрати автомобілі, якщо нотаріус випише підроблений лист і ви звернетеся в суд, то поки суд розгляне ваше звернення, виконавча служба під керівництвом міністра юстиції Петренко забере у вас все. Тому я хочу звернутися і попросити всіх, у кого є проблеми, хто стикається з порушенням законів з боку міністра юстиції Петренко і міністерства юстиції в його обличчі, і всіх підлеглих у виконавчих службах, в пенітенціарній системі, в інших установах, якими керує держава: не бійтеся говорити про це! Не бійтеся роздягнутися і сказати: я – гола людина в Україні, в якій закону немає", - заявив шоумен

"І викладайте це з хештегом #вж*пузакон", - додав він.

Відео: Мухарський знову роздягнувся (1plus1.ua)

"Я хочу привернути увагу до злочинного міністерства юстиції. Зокрема 7 грудня у Верховній Раді був прийнятий закон 7277, яким державним виконавцям надається необмежена влада в країні. Вони можуть без суду і слідства накладати арешти на майно, накладати заборону на виїзд за кордон, доставляти нас у наручниках у відділи поліції, забирати в нас зброю, порушуючи право на захист. Все це є посяганням на наші конституційні права. Я вже три роки маю справу з міністерством юстиції, яке очолює Павло Петренко. І знаю, як у людей з підробленими виконавчими приписами можуть забрати все, так сталося і зі мною", - передає ТСН слова Мухарського.

Зазначається, що нотаріус видала йому чотири приписи на те, щоб вилучити в нього майно на понад півтора мільйона гривень на користь його колишньої дружини Сніжани Єгорової. У шоумена вилучили два автомобілі та інше майно, хоча вже три роки немає рішення Оболонського суду щодо цих розпоряджень і дій виконавців.

Раніше повідомлялося, що український шоумен повністю роздягнувся під столичним судом.

Антін Мухарський повністю роздягнувся перед будівлею Оболонського суду. Таким чином він висловив протест проти дій виконавчого суду, пов'язаних з опікою над дітьми артиста від колишньої дружини - ведучої Сніжани Єгорової.