ua en ru

"Дуже смачно пахне і любить": Тодоренко і Топалов інтригують спільним відпочинком на Байкалі (фото)

"Дуже смачно пахне і любить": Тодоренко і Топалов інтригують спільним відпочинком на Байкалі (фото) Регіна Тодоренко (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Зірки не розкривають мету поїздки

Спільна подорож популярної телеведучої Регіни Тодоренко і російського співака Влада Топалова триває. Принаймні, зіркова "пара" тримає інтригу і ділиться фотографіями з відпочинку на своїх сторінках в мережі Іnstagram.

Нагадаємо, що історія почалася ще в січні, коли з'явилися чутки про можливий роман Тодоренко і Топалова. До того ж, екс-ведуча "Орла и Решки" розлучилася зі своїм бойфрендом Микитою Трякиним.

Однак незабаром Регіна спростувала чутки про її роман зі співаком. За словами телеведучої, з Топаловим її "пов'язує театральна постановка "Застав дружину в ломбард".

"У ній ми граємо закохану пару. Мабуть, ми були настільки органічні і так переконливі в цих образах, що глядачі, які прийшли на спектакль, повірили в існування почуттів між нами поза сценою і з легкістю перенесли їх у справжнє життя", – розповіла Регіна.

Регіна Тодоренко на Байкалі

"Хто з вас був на Байкалі? Погодьтеся, тут прекрасне місце для перезавантаження. Особливо вражає святе місце мис Оббо, буддійська ступа, яка виконує бажання. Якщо ви мрійник, вам точно тут сподобається", - підписала фото Регіна Тодоренко (instagram.com/reginatodorenko)

І все ж недавно Тодоренко і Топалов знову підігріли чутки, "засвітившись" під час спільної подорожі на Байкалі.

При цьому ведуча і співак все ніяк не зізнаються про мету поїздки, а просто діляться фотографіями.

"Іноді потрібно просто зупинитися, завмерти, почути шум вітру, подивитися вдалечінь. І відчути, що ні чорта не видно з-за сонця, снігу і лісу. А ще дииикооо холодно! Чого туди дивитися! Достатньо озирнутися навколо. Все, що мені треба, у мене вже є! Поруч! Близько! Дуже смачно пахне і любить! От якось так сьогодні я мислю", - підписав один зі знімків Влад Топалов.

Влад Топалов і Регіна Тодоренко

Скріншот поста instagram.com/vladtopalovofficial

Регіна Тодоренко

Регіна Тодоренко під час відпочинку на Байкалі (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Влад Топалов

Влад Топалов на Байкалі (фото: instagram.com/vladtopalovofficial)

Влад Топалов

Влад Топалов (фото: instagram.com/vladtopalovofficial)

Нагадаємо, телеведуча і співачка Регіна Тодоренко анонсувала свою участь у новому шоу "Мейкаперы", яке буде виходити в ефірі російського телеканалу "Пятниця!".