ru ua

Одіозний російський співак розповів про важку хворобу забороненого в Україні актора

Одіозний російський співак розповів про важку хворобу забороненого в Україні актора Фото: Валентин Гафт (kremlin.ru)

Кобзон побажав артистові якнайшвидшого одужання

Одіозний російський співак з паспортом "ДНР" Йосип Кобзон повідомив, що Олег Табаков і Валентин Гафт серйозно хворі. У споркомплексі "Олімпійський" під час "Премії року" він побажав артистам якнайшвидшого одужання. Про це повідомляє Life.

"Валентин Гафт і Олег Табаков серйозно хворі, і мені хочеться і їм, і всім, хто схильний до хвороби, побажати якнайшвидшого одужання, — сказав Кобзон.

Нагадаємо, що 82-річний Олег Табаков був доставлений в лікарню в кінці листопада. Зараз його стан оцінюється лікарями як стабільний, через запалення легенів він знаходиться на апараті штучної вентиляції.

Влітку російські ЗМІ повідомляли, що Валентин Гафт був змушений відмінити як мінімум один творчий вечір через хворобу. Артист повинен був прочитати вірші, епіграми, а також відповісти на запитання глядачів.

Нагадаємо, що Валентин Йосипович народився 2 вересня в Москві, в єврейській родині. Його батько в молодості брав участь у Великій Вітчизняній війні, проходячи битви на Західному фронті і отримавши по закінченні медаль "За бойові заслуги". Пізніше, відійшовши від військової кар'єри, він влаштувався в Полтавській області в одну з великих юридичних контор.

На його подружжя безліч успішних ролей у таких фільмах, як "Російський сувенір" (1960), "Підводний човен" (1961), "Перший кур'єр" (1967), "Жди мене, Ганна" (1969), "Дивовижний хлопчик" (1970), "Ніч на 14-й паралелі" (1971), "Москва, любов моя" (1974), "На все життя" (1975), "Повість про невідомого актора" (1976) та інших.

Читайте також як син Табакова розповів про здоров'я артиста.