Олег Скрипка відзначив важливу спільну рису між українцями і японцями

Олег Скрипка відзначив важливу спільну рису між українцями і японцями
Фото: Олег Скрипка

"У цих оберегах закладено велику силу духу наших великих народів. І – нашу здатність долати як природні катаклізми, так і підступи ворогів", - відзначив він

Відомий український співак Олег Скрипка долучився до проекту "Окіагарі Кобоші", розписавши традиційну японську ляльку разом із своїми доньками. Цим вони підтримали акцію солідарності із постраждалими від Великого східнояпонського землетрусу та аварії на АЕС "Фукусіма-1". Знімок опублікували у Facebook.

"Для мене є великою честю долучитися до проекту "Окіагарі Кобоші". Ця традиційна лялька, яку ми з доньками розмалювали, символізує незламність японського духу, здатність цього народу гуртом протистояти негараздам, зокрема таким масштабним, як Великий східнояпонський землетрус та аварія на АЕС "Фукусіма-1". Це – моя щира моральна підтримка японського народу, який мужньо долає важке випробування", - відзначив Скрипка.

За його словами, створення цієї ляльки із дітьми допомогло відчути спорідненість українського і японського народів.

"І українці споконвіків захищають свої домівки оберегами. Наші ляльки-мотанки, як і окіагарі кобоші, є символом мудрості та духовного зв’язку між поколіннями. Візерунки на вишиванці бринять в українському серці так само щемливо, як малюнки на кімоно – у японському. Українці і японці щиро вірять, що духовні обереги захищають домашній затишок і злагоду, не пускають у дім злі сили. У цих оберегах закладено велику силу духу наших великих народів. І – нашу здатність долати як природні катаклізми, так і підступи ворогів", - каже співак.

До речі, прощальне послання прес-офіцера АТО зворушило мережу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся